IDIOT TÝDNE: Nejdřív Polákům nalil sperma do kostela, teď se bojí! Víme, co vyděšený Kohout udělal
Český aktivista Milan Kohout, který v polském kostele nalil své vlastní sperma do svěcené vody, se bojí. O případ se zajímá polská ambasáda a může být ještě hůře. Podle informací eXtra.cz bude na Kohouta podáno trestní oznámení.
Milan Kohout je politický aktivista, který velmi rád provokuje. Tvrdí, že je schopen unášet následky svých činů, ale nyní se bojí.
Web eXtra.cz ve čtvrtek informoval, že Kohout v polském kostele smíchal svěcenou vodu se spermatem a přál si, aby se jeho sperma vsáklo do kůže místních věřících - psali jsme ZDE
Když Kohout zjistil, že na jeho semennou aktivitu portál eXtra.cz upozornil, vyplašil se a začal zmatkovat. Rychle si vymazal profil z Facebooku a pokouší se zamést stopy.
Podle našich informací bude na Kohouta brzy podáno trestní oznámení. O případ se také zajímá polská ambasáda.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Kruté týrání koní: Muž je drhnul vařící vodou v automyčce, hrozí mu tři roky

Tragická smrt dvouletého dítěte. Na oslavě vlastních narozenin zemřelo po zásahu proudem

Opilý Čech u Bohumína polil policisty benzinem a pokusil se je upálit. Pak chtěl vyhodit do vzduchu čerpací stanici

Rodiče nacpali do babyboxu šestiletou dceru: Učinili tak kvůli dluhům, na její narozeniny
