Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2025 Donald Trump Extrémní proměny

3 nejkrásnější těhulky ze seriálu Ulice: Tyhle maminky jsou zatraceně sexy

Krásné budoucí maminky.
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
S příchodem jara to vypadá, že se s těhulkami roztrhl pytel. Konkrétně se jedná hned o několik půvabných hereček z nekonečného seriálu Ulice, které jsou zatraceně sexy a očekávají příchod potomka. V případě Míši Tomešové (26) se jedná už o druhé dítě. Herecké kolegyně Tereza Vítů (25) a Aneta Krejčíková (26) čekají své první dítě. Tohle jsou jednoznačně nejkrásnější maminky z Ulice!

V současné době to vypadá, že se s těhulkami doslova roztrhl pytel, a to hlavně v divácky oblíbeném seriálu Ulice. Zatímco mladinká Míša Tomešová očekává už druhého potomka, její kolegyně Aneta Krejčíková a Tereza Vítů jsou těhotné poprvé.

Všechny tři herečky jsou opravdu krásné a na příchod miminka se těší. Míša kolem příchodu druhého dítěte nedělala přílišné drahoty, ale její kamarádka Aneta Krejčíková dlouhou dobu otálela a své těhotenství tajila.

Nakonec blonďaté dračici stejně nezbylo nic jiného, než jít s pravdou ven. Nikdo se ale nemůže divit, že s přiznáním otálela, protože do třech měsíců není nic jisté. Velkou novinkou pro všechny fanoušky byla zpráva od Terezy Vítů alias zlé Aleny z Ulice, že je také v tom.

Tereza to svým příznivcům oznámila vtipnou fotkou na sociálních sítích. Musíme uznat, že všechny tři budoucí maminky ze seriálu Ulice vypadají naprosto úchvatně. Co myslíte?

Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy