5 celebrit a jejich potomci: Podívejte se, jak jsou roztomilí a co si oblékají
Slavné osobnosti dbají na to, aby před objektivy fotografů dobře vypadaly, a se stejnou péčí vyšperkovávají i své ratolesti. Podívejte se na pět známých maminek a jejich roztomilé děti.
1. Alice Bendová (39)
Herečka má z prvního manželství s hokejistou Václavem Bendou syna Vašíka a dceru Aličku. Několik měsíců už randí s podnikatelem Michalem Topolem a je šťastná.
2. Barbara Nesvadbová (38)
Spisovatelka svou dceru Bibianu, kterou má s politikem Karlem Březinou, bere roky na různé společenské akce a obě holky působí spíš jako kamarádky. Barbara je šéfredaktorkou módního magazínu, takže je jasné, že i Bibi už dávno ví, jak se oblékat se vkusem. Mladá slečna si potrpí na šatičky a na rozdíl od maminky, která nejraději chodí v černé, se barvám nevyhýbá.
3. Ivana Gottová (37)
Manželka několikanásobného Slavíka si svoje holčičky Charlotte a Nelly ráda vystrojuje do šatiček, kterých mají slavné dcery určitě plnou skříň.
4. Kateřina Kristelová (33)
Dcera moderátorky Claudia má oblíbenou známou holčičí značku a libuje si v cukrkandlových modelech jako každá malá slečna.
5. Eva Decastelo (35)
Moderátorka má syna Michálka a dceru Zuzanku, a tak se může vyřádit jak v klučičích modelech, tak v šatičkových kreacích.
Sabina z Bacheloru o bolesti: Přítel ji podváděl, přesto se ho nechtěla pustit
Související články
![Ivana Gottová v objetí s Boučkem.](https://media.extra.cz/static/img/2024/11/gottova1_16_9_0-740x416.jpg)
Ivana Gottová po letech na veřejnosti. Na koncertě na počest Mistra zářila štěstím, své emoce už neskrývá
![Ivana Gottová zanechala vzkaz rodně Opavě.](https://media.extra.cz/static/img/2024/09/gottova1_16_9_0-740x416.jpg)
Opavská rodačka Ivana Gottová: Ničivé povodně ji zasáhly u srdce, poslala dojemný vzkaz
![Záhada kolem stěhování z Bertramky: Zdá se, že muzeum Karla Gotta bude muset počkat](https://media.extra.cz/static/img/2024/07/ivana1_16_9_0-740x416.jpg)
Záhada kolem stěhování z Bertramky: Zdá se, že muzeum Karla Gotta bude muset počkat
![Nová mluvčí Ivany Gottové Eliška.](https://media.extra.cz/static/img/2024/05/gottova1_16_9_0-740x416.jpg)
Žhavá výměna u Ivany Gottové. Její mluvčí nahradila krásná Eliška, svými křivkami učarovala známému hokejistovi
![Vila Bertramka zůstane fanouškům nepřístupná.](https://media.extra.cz/static/img/2024/04/gott2_16_9_0-740x416.jpg)