Agáta Hanychová zahalená v luxusu. Do kina vyrazila v outfitu za čtvrt milionu, jen kabelka stála jmění
Slavnostní premiéra thrilleru V pasti přilákala do Slovanského domu nejen hollywoodskou hvězdu Billa Skarsgårda, ale na červený koberec dorazila také Agáta Hanychová. Ta vynesla luxusní outfit v hodnotě neuvěřitelných 338 tisíc korun. Redakce eXtra.cz byla u toho.
Středeční slavnostní premiéra thrilleru V pasti přilákala řadu známých osobností. Do Prahy dokonce zavítal i hollywoodský herec Bill Skarsgård, který ve snímku ztvárnil hlavní roli a na promítání do Slovanského domu dorazil společně s producentem Petrem Jáklem v luxusní limuzíně. Takovou událost si nenechala ujít ani Agáta Hanychová, která přišla po boku svého manžela Miroslava Dopity. A na outfitu si dala skutečně záležet!
Agáta Hanychová v luxusu
Agáta je známá nejen svými eskapádami, ale také tím, že si mnohdy potrpí na luxus a drahé značky. To potvrdila i nyní, když na červený koberec vynesla outfit, který dohromady stál přes 338 tisíc. Influencerka oblékla černé šaty, koženou bundu a černé kozačky značky Givenchy, které stojí téměř 50 tisíc. Samozřejmě nezapomněla na doplňky, kterými celý outfit ozvláštnila.
Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou.
Jak to Agátě v luxusu slušelo a kdo další dorazil na premiéru? Vše najdete v galerii.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Jaromír Soukup terčem krutého výsměchu. Agáta ho veřejně ponížila, zasypala ho vulgarismy

Ornella se plácla přes kapsu. Rodinu vzala na výlet soukromým tryskáčem, pronájem vyjde na majlant

Bizarní Eva Toulová v dětském brnění, Hanychová v luxusu či krásná Vagnerová. Hvězdní hosté na premiéře

Zničená Agáta na nejhlubším dně: Vleklé spory se Soukupem ji zcela vyčerpaly
