Belgická policie má dalšího podezřelého z masakru v Berlíně. Pátrá po 24letém Tunisanovi!
Policii se po berlínském teroristickém útoku na vánočních trzích pořád nedaří dopadnout útočníka. Nejprve zadržela 23letého Pákistánce, ale později došla k závěru, že právě on není pachatelem berlínského útoku. Sám mladík svoji vinu popírá a neprokázala se u něj žádná vazba na atentát Nyní má policie nové důkazy a pátrá po Tunisanovi. Jeho DNA se totiž našla v kabině kamionu.
Podle deníku Bild policie zadržela člověka, který je podezřelý z napojení na strůjce teroristického útoku, nejde ale o samotného útočníka. Ten je pořád na útěku. Podle některých médií je dokonce zraněn. Zřejmě ho zranil polský řidič kamionu, který se snažil v kabině masakru na poslední chvíli zabránit. Toho našli policisté v kabině zastřeleného.
Nyní má belgická policie nového podezřelého. Pátrá po 24letém Tunisanovi Anisovi A., jehož stopy DNA a osobní dokumenty se našly v kabině kamionu. Podle deníku Der Spiegel pochází z tuniského Tetuánu. Ročník jeho narození má být 1992.
Podle agentury DPA se chystá policie v Severním Porýní-Vestfálsku v souvislosti s útokem každou chvíli zasáhnout.
Související články

Izrael tvrdě zaútočil na Gazu: Stovky mrtvých, většinu z nich tvoří ženy a děti

V Mannheimu vjelo auto do davu lidí: Na místě jsou vážně zranění i mrtví

Útočník z Hradce žil ve vlastním světě, nikdo o něm nic nevěděl. Neměl žádnou perspektivu, řekl odborník

Syřan ubodal čtrnáctiletého chlapce, při zatčení se usmíval. Mrazivé foto bestie z Villachu
