Brněnská zpravodajka Nela Slováková vytasila svou novou zbraň. Povedl se nosánek?
Dlouho se Nela Slováková (25) rozhodovala podstoupit bolest a nechat si opravit bambulku na nose. Teď už to má konečně za sebou a může si dosyta užívat svůj nový, vylepšený vzhled
Aby úspěch operace a spokojenost opravdu oslavila, rozhodla se jet do své oblíbené destinace v Dubaji a svůj nosánek, který už není jak od Pinocchia, pořádně opálit. Ale nebyla to zrovna ta část těla, která turistům i místním lidem vyrazila dech.
Stále víc než nosem na sebe Nela umí upozornit silikonovým poprsím, které rozhodně nezahaluje do neforemných plavek, ale spíš látka sotva zakryje bradavky.
Dřív tenhle fígl možná používala k tomu, aby si lidé nevšimli jejího nedostatku na nose, a že jí to šlo. I dnes si málokdo může všimnout, že má spravený nos, když na nás vytasí tyhle melouny. Ale proč ne, Nela je spokojená a lačné oko muže taky.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Nela Slováková rozproudí mužům krev v populární show. Obleče si žhavý outfit

Nela Slováková zuří. Drsně se navezla do Lewandovské a Ramby. Vrátilo se jí to jako bumerang

Nela Slováková se chlubí těhotenstvím: Se zápasníkem Roušalem to vzali hopem

Nela Slováková ukázala dokonalý zadeček v titěrných plavkách: Takhle si představuju trojskou Helenu, píší lidé
