Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2025 Výměna manželek Dagmar Patrasová

Celeste Buckingham má básnické střevo, napsala text pro Norberta Peticzkého

Celeste Buckingham má básnické střevo, napsala text pro Norberta Peticzkého
Zdroj: Facebook.com
Předchozí Další
Finalista Hlasu Norbert Peticzky (30) slaví jeden úspěch za druhým. Poté, co nazpíval duet se slavnou Kathy Kelly (52) z Kelly Family, navázal spolupráci s dalším velkým jménem. Na jeho připravovaném albu Shine se totiž bude autorsky podílet i úspěšná slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu Celeste Buckingham (20).

"Písničku Love Love Love složili v jejím producentském domě a Celeste Buckingham (20) na ni napsala text," prozradil Norbert.

"S Celeste se známe ze soutěže a jsem rád, že se na mém albu podílí jedna z nejúspěšnějších autorek své generace," mne si Norbert ruce.

Skladbu, kterou Celeste otextovala, Norbert nejprve nazpíval sám, ale poté se rozhodl, že lépe bude znít jako duet.

"Přizval jsem k ní zpěvačku Dominiku Šulákovou. Nahrání písničky navíc provázely dramatické okolnosti, protože Dominika dostala silný zánět ledvin a téměř zemřela, byla nějaký čas v nemocnici," prozradil Peticzky o zpěvačce, která svým výkonem v písni Si sám natolik oslovila Tinu, že jí věnovala svého Slavíka.

Jak se jim písnička povedla, si budete už brzy moci poslechnout na Norbertově novém albu.

První odpadlice ze Survivoru Denisa o kruté zradě: Byla jsem strašně zklamaná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy