Česko - Rakousko 4:3: Nečekané drama na závěr

Zdroj: reprofoto ČT1
V posledních deseti minutách to téměř vypadalo, že naši hokejisté prohrají. Rakušané v rozmezí pěti minut nasázeli českému týmu do brány dva góly. Navíc je pravdou, že Čeští hokejisté o nic podstatného nehráli, protože věděli už před zápasem, že skončí na třetím místě.
Závěr dnešního zápasu mezi Rakouskem a Českem dopadl v náš prospěch. Tomáš Hyka otevřel skóre a pak český tým postupně navyšoval náskok. Ke konci zápasu ale začalo poněkud zbytečné drama.
Čeští hokejisté byli až příliš sebejistí, chvílemi chybovali, a tak dostali dvě branky. Hokejisté ale ještě před zápasem věděli, že jim o nic nejde. Bylo totiž jasné, že skončí na třetím místě ve skupině. Češi porazili Rakušany těsným rozdílem 4:3.
Související články

Sportovní svět v slzách. V pouhých třiceti letech zemřela slovenská reprezentantka, hráčka vodního póla

Smrt na stadionu v Pardubicích: Fanoušek zemřel během hokejového zápasu

Eva Pavlová uchvátila Švýcarsko. První dáma svým outfitem trefila do černého

Manžel brutálně zavraždil krásnou miss: Její tělo rozřezal a hodil do mixéru, prý zpanikařil
