Dádo, zase smůla: Felix Slováček dal na Štědrý den přednost milence Gelemové
Co asi Felix pod stromečkem letos našel. Byl hodný? Určitě ano!
Takže když rozbalil první dárky, jistě ho po duši pohladilo, že objevil ponožky, slipy, bačkory. A také všudypřítomnou lásku, kterou ho dosyta zahrnuje mladší partnerka Lucie Gelemová Nejspíš pod stromečkem rozbalil i nějaký pěkný obrázek, který mu Lucie coby zkušená malířka stvořila na míru.
Vánoce u Lucie a Felixe se určitě nesly v duchu pohody a umění. O tom svědčí i výzdoba místnosti na chalupě na Třeboňsku, kde společně strávili vánoční svátky. Jsou pořád zamilovaní a nerozdělí je nic. Ani Slováčkovo stále trvající manželství s herečkou Dagmar Patrasovou, která letos byla u stromečku jen se svými dětmi - dcerou Annou a synem Felixem
Na Dádu se Felix ostatně vykašlal už během adventu - psali jsme zde.
Slavný český hudebník má v lásce jasno S manželkou se kvůli majetku rozvádět nechce a jeho srdce patří mladší milence. V galerii se podívejte, jak si to Felix s Lucií na chalupě užíval.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

A dost. Zdrcený Slováček se ohradil kvůli napadání za setkání s exmilenkou Gelemovou

Felix opět bez Dády: Opila se, jak zákon káže, řekl Slováček bez servítek

Lev salónů Felix v obležení žen: Přilepená Gelemová, došlo i na polibky, a to nejen s ní

Felix Slováček terčem domácího násilí? Po schůzce s exmilenkou má obří monokl a krvavé bělmo. Saxofonista promluvil
