Dcera Nadi Urbánkové truchlí: Dojemný vzkaz a roztomilá fotka s maminkou z dětství
Smrt zpěvačky Nadi Urbánkové oplakává spousta fanoušků i přátel, nejbolestnější je to vždy pro rodinu. Její dcera Jana Fabiánová, známá jako Yanna Fabian, na svém Facebooku hromadně děkuje všem za podporu a vyjádření soustrasti. Přidala i dojemné foto s maminkou z dob, když byla ještě malá holčička.
Jana Fabiánová prožívá jedno z nejhorších období v životě, které každý chce oddálit, jak je to jen možné. Jana totiž v pátek 3. února přišla o svou nejmilejší maminku. Zpěvačka Naďa Urbánková do poslední chvíle bojovala. Zemřela na komplikace spojené s rakovinou a nedávno prodělaným covidem.
Jana Fabiánová jako malá holčička
Dcera Jana nyní na svém Facebooku sdílela dojemnou fotografii, na které se nachází ona sama jako malá holčička právě se svou již zesnulou maminkou Naďou. "Z celého srdce každému z vás děkuji za vyjádření soustrasti a sdílení krásných vzpomínek na maminku. A omlouvám se, jestli jsem zatím nestihla reagovat, chodí mi tisíce zpráv, každou čtu, za každou z nich jsem hluboce vděčná. Momentálně máme plné ruce práce s organizací smutečního obřadu," napsala k fotce Jana Fabiánová.
Jak uvádějí oficiální stránky Nadi Urbánkové, pětinásobná Zlatá slavice se v novém tisíciletí trápila s chatrným zdravím. Zvládla však porazit zákeřnou chorobu a vrátit se do běžného života. Nakonec to ale bylo opět zdraví, které ji zradilo. K rakovině se přidal koronavirus, což už bylo nad zpěvaččiny síly.
Sabina z Bacheloru o bolesti: Přítel ji podváděl, přesto se ho nechtěla pustit
Související články
![Jana Fabiánová se zmínila o otci.](https://media.extra.cz/static/img/2024/11/tma-1714_16_9_0-740x416.jpg)
Strach o život dcery Urbánkové: Bývalý přítel jí hrozil kuchyňským nožem u krku
![Jana Fabiánová se vdala.](https://media.extra.cz/static/img/2024/08/final-151_16_9_0-740x416.jpg)
Dcera Nadi Urbánkové se vdala: Ano řekla podnikateli, kterého potkala na seznamce
![Janu Fabiánovou obléká její snoubenec.](https://media.extra.cz/static/img/2024/06/2024-06-15-elitemodellook-tma-5543_16_9_0-740x416.jpg)
Svatební trable Jany Fabiánové. Za chvilku se bude vdávat, ty pravé šaty ještě ale nenašla
![Svým nejbližším to Jana prý řekla okamžitě.](https://media.extra.cz/static/img/2024/04/frh02566_16_9_0-740x416.jpg)
Jana Fabiánová o svatbě: Žádná exotika, chceme malou svatbu na louce, říká dcera Urbánkové
![Jana Fabiánová se z traumatu z napadení Cimickým nevzpamatovala. Na jeho nechutné praktiky nezapomněla](https://media.extra.cz/static/img/2024/04/jana_16_9_0-740x416.jpg)