Dívka streamovala na internet svoji vlastní smrt!
Tyhle záběry opravdu nejsou hezké. Třiadvacetiletá Sitora Baratova vysílala během jízdy v autě živě na internet, jenže ztratila kontrolu nad svým vozem a srazila se s autobusem. Byla na místě mrtvá a všichni její tragickou smrt mohli vidět online.
Třiadvacetiletá Sitora Baratova z Tatarstánu vysílala během jízdy živě na sociální síti, a to ještě netušila, co se za několik okamžiků stane. Smála se do kamery a u toho řídila. Jenže za pár minut nezvládla řízení a se svým vozem Daewoo Matiz narazila do protijedoucího autobusu Dívka byla na místě mrtvá a auto je na odpis. V autobusu se zranilo 5 lidí, ale nikdo nepřišel o život.
Lidé, kteří její živé vysílání z auta sledovali, tak viděli celou její smrt. Na videu, které se dostalo na internet, je na konci vidět, jak náraz dívku vymrštil na sedadlo spolujezdce a leží bezvládně z okýnka celá od krve. Podívejte se do galerie na šokující fotografie.
Související články

Smutná smrt dvanáctileté Idy: Holčičku odpojili od přístrojů, pohřbí ji s tatínkem lékařem

Tragická smrt závodníka Ondřeje Chytila (†32): Během závodů narazil do stromu

Děsivá nehoda na Rakovnicku: Maminka před zraky dcery vylétla oknem ven a zabila se

Šokující detaily tragické nehody u Vyškova: Za nesmyslnou smrtí dvou dětí stojí jejich otec. Hrozí mu deset let
