Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2025 Výměna manželek Útok v Hradci Králové

Do Prahy míří kultovní duo z Odpadlíka i profesor z Harryho Pottera: Hvězdy na Comic-Conu

Do Prahy míří kultovní duo z Odpadlíka i profesor z Harryho Pottera.
Zdroj: koláž eXtra.cz/USA Network, 2001 Warner Bros
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
Comic-Con

Fanoušci seriálu z devadesátek, pozor, do Prahy míří kultovní dvojka z Odpadlíka. Šestý ročník festivalu Comic-Con Prague si nenechá ujít nejen Lorenzo Lamase, který ztvárnil Odpadlíka, ale i jeho parťák Branscombe Richmond alias Bobby Sixkiller. Dále pak potvrdil svou účast i Warwick Davis. Ten si ve filmech o Harrym Potterovi získal srdce diváků nejen rolí profesora Filia Flitwicka, ale i goblina Griphooka. Plejádu hvězd festival postupně odkrývá na svých stránkách.

Hlavní město se v rámci Comic-Conu opět na pár dní promění v ráj pro fanoušky komiksů, filmů a seriálů, cosplayů, videoher i společenských her a knih.

Do pražského O2 universum zavítají hvězdy, které formovaly popkulturu 90. let. Kromě Lorenzo Lamase a Branscombe Richmonda z Odpadlíka dorazí například i Robert Llewellyn, představitel androida Krytona z legendárního sitcomu Červený trpaslík, jak se uvádí na oficiálních stránkách akce.

Hvězda Harryho Pottera

"I letošní ročník svátku popkultury nabídne zvučná jména. Již dříve jsme oznámili účast nezapomenutelného Lorenza Lamase aka Reno Rainese. Vedle jeho jména teď přibyli další oblíbenci. Mezi nimi rozhodně Warwick Davis, proslulý výraznými rolemi postav malého vzrůstu, ať už v sérii všech dílů Harryho Pottera, nebo třeba ve Star Wars či Letopisů Narnie," říká Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio, která akci spolupořádá.

"Program ozvláštní určitě i Kristanna Loken, americká herečka, modelka a režisérka, jejíž průlomovou rolí byla postava gynoidky T-X ve filmu Terminátor 3: Vzpoura strojů, za kterou byla nominována na dvě ceny Saturn,” dodává Renčín.

Fanoušci se mohou dále těšit na představitele ze seriálu Hvězdná brána: Atlantida Rainbow Sun Franckse, který ztvárnil roli poručíka Aidena Forda, ale také Rachel Luttrell, která byla obsazena do hlavní role válečnice Teyly Emmagan.

Hodor ze Hry o trůny

„Na pátek připravujeme fantastickou zahajovací party, kde zahraje svůj DJ set také Kristian Nairn, kterého si návštěvníci nejspíš vybaví jako Hodora ze seriálu Hra o trůny. Kristiana budou moci fanoušci na Comic-Conu potkat i během pátečního dne. Hvězdné hosty postupně zveřejňujeme na našem webu,” uvedl pro eXtra.cz programový ředitel festivalu Václav Pravda.

Další filmové či seriálové tváře pořadatelé ještě odhalí. Hosty Comic-Conu nicméně budou i cosplayeři, youtubeři, spisovatelé nebo komiksoví tvůrci. Festival, který proběhne v termínu od 11. do 13. dubna, dále nabídne pestrou paletu aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Vstupenky na festival je možné koupit na webu akce.

První odpadlice ze Survivoru Denisa o kruté zradě: Byla jsem strašně zklamaná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy