Doktor čuně 2.0. Zvrhlý urolog během vyšetření ukájel sebe a násilím i pacientky
Tenhle případ se nestal někde v Indii, nýbrž na pražské urologii. Pacientky přišly s urologickými problémy, jenže takové vyšetření, které se jim dostalo, to nečekaly.
A jak taková urologická kontrola u dvaašedesátiletého doktora z pražského Hloubětína vypadala? Čtyři zneužité pacientky na policii vypověděly, že jim doktor nakukal nutnost vydesinfikovat intimní partie. Na ruku nebo tampon aplikoval mast a pacientkám otíral přirození. „V některých případech jim dokonce opakovaně zaváděl prsty přímo do pochvy. Přitom bylo patrné, že se snažil u pacientek a především u sebe vyvolat sexuální vzrušení,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.
Šokované pacientky se pochopitelně snažily bránit a slézt z gynekologického křesla. Jenže doktor svůj plán hodlal dokončit, a tak jim v tom násilím zabránil. Potupně tak musely zůstat ležet a čekat, až bude po všem
Korunu tomu doktor nasadil ve chvíli, kdy jednu ze svých obětí po akci objal a políbil. Jiné si pozval na další kontrolu.
Ze znásilnění byl lékař obžalován už loni na podzim, poté, co o něm začala psát média. Ozvaly se však další pacientky a policie se domnívá, že zneužitých může být ještě víc
Sabina z Bacheloru o bolesti: Přítel ji podváděl, přesto se ho nechtěla pustit
Související články
![Ilustrační foto](https://media.extra.cz/static/img/2025/01/profimedia-0157170372_16_9_0-740x416.jpg)
Mladíci se v pražské nemocnici pokusili zneužít čtrnáctiletou pacientku. Jeden z nich nadýchal tři promile
![Ilustrační foto.](https://media.extra.cz/static/img/2021/03/policie2_16_9_0-740x416.jpg)
Fyzioterapeut slavných Maso zneužil 11 žen: Policie pátrá po dalších obětech
![Zvrat v záměně pacientek z Bulovky: Přihlásila se druhá z žen, jež se stala obětí tragického omylu](https://media.extra.cz/static/img/2024/03/profimedia-0515436133_16_9_0-740x416.jpg)
Zvrat v záměně pacientek z Bulovky: Přihlásila se druhá z žen, jež se stala obětí tragického omylu
![Tragická záměna na Bulovce přehledně: Jak k osudovému potratu došlo a co je s viníky](https://media.extra.cz/static/img/2024/03/profimedia-0515436133_16_9_0-740x416.jpg)
Tragická záměna na Bulovce přehledně: Jak k osudovému potratu došlo a co je s viníky
![Policie pátrá po muži v Kunratickém lese.](https://media.extra.cz/static/img/2024/03/policie_16_9_0-740x416.jpg)