Erotické napětí v show Tvoje tvář má známý hlas: Kdo je ze všech největší sexuální loudil?
Samozřejmě není řeč o nikom jiném než o moderátorovi celé show Ondřeji Sokolovi (44), který asi dlouho neměl holku, protože ty jeho oplzlé kecy musel slyšet i hluchý. Už od prvního vystoupení, kdy předvedla sexy tanec herečka Anna Fialová (19), si mohl sliny utírat kapesníkem a ty narážky, to bylo jedno nekončící divadlo.
Koukal snad na všechny ženské soutěžící svým lačným okem, někdy se i dotkl, bylo na něm vidět, že se mu sexy kostýmky náramně líbí a klidně by s nimi zašel hned do zákulisí. Snad všichni zůstali u vytržení z jeho chování, které vážně nebylo vtipné, ale spíš trapné.
Měl by si co nejdřív najít partnerku, nebo aspoň kamarádku na „výpomoc“, aby pak při natáčení nebyl nadržený jak stepní koza. Sexualita z něj čišela i skrz televizní obrazovky.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Do Superlovu zavítá zpěvák od Vojty Dyka: Se Sokolem si z něj nehorázně utahovali

Tvrdý verdikt nad moderátory Slavíků. Sokol s Hámou se opičí po USA, anketa nemá noblesu, kritizuje expert

Mirka z Love Islandu se vrací na obrazovky. Ve vile lásky si partnera nenašla, teď půjde lovit Solfronka do Bacheloru

Legendární Vlastík Plamínek v Superlovu: Jeho šílené hudební číslo odrovnalo i Sokola
