Eva Burešová natočila své miminko a naznačila pohlaví: Koukejte, jak se hýbe, směje se
Zpěvačka a herečka Eva Burešová (28) a Přemek Forejt (35) se brzy budou těšit z dalšího člena domácnosti. Budoucí maminka se na sociálních sítích pochlubila videem, zveřejnila záběry těhotenského bříška zachycující pohyby neposedného potomka. A i když by jejich malý zázrak už zřejmě chtěl řádit na světě, do termínu porodu zbývají ještě dva měsíce.
Eva Burešová a Přemek Forejt právě zažívají nekrásnější období života. Zamilovaná dvojice brzy bude sdílet radost ze společného děťátka. Herečka si těhotenství velmi užívá, o čemž vypovídá i fakt, že se těhotenským bříškem stále častěji chlubí na svém Instagramu.
Bude to holčička?
V jednom z příspěvků, který nedávno sdílela, se rozpovídala na téma "Cítit se i v těhotenství jako bohyně je základ.” Podpořila ostatní ženy v jiném stavu a postěžovala si na to, že v Česku není dostatečná nabídka sexy kousků pro budoucí maminky.
Tentokrát se pochlubila nádhernými momenty. Sdílela vtipné video, které zachycuje detailně každý pohyb malého potomka v bříšku. K záběrům přidala tématicky píseň s názvem Dancing queen od skupiny ABBA. Skoro se tak zdá, že tím Eva jemně naznačila, že bude mít dceru. Vypadá to každopádně, že hudební a taneční sklony zdědí po mamince, ať už to bude holčička nebo chlapeček. Do porodu zbývají dva měsíce, ale pohlaví děťátka zatím partneři oficiálně neprozradili. Eva už má z předchozího vztahu syna Nathaniela, Přemek zase dceru Stellu a nemohou se dočkat, až jich bude pět.
Související články
![Zpěvačka Eva Burešová.](https://media.extra.cz/static/img/2025/02/pav-7335_16_9_0-740x416.jpg)
Pikantní spojení v Let's Dance. Eva Burešová bude tančit s expartnerem, prozradila, co na to Přemek
![Přemek Forejt s Evou Burešovou.](https://media.extra.cz/static/img/2025/01/pav-9557_16_9_0-740x416.jpg)
Velká oběť Evy Burešové. Pro vysněnou účast v taneční soutěži se vzdala významné nabídky
![Eva Burešová s Přemkem Forejtem na premiéře seriálu Studna.](https://media.extra.cz/static/img/2025/01/pav-0133_16_9_0-740x416.jpg)
Patálie Přemka Forejta a Evy Burešové: Herečka skončila se žaludečním záchvatem
![Eva Burešová zářila na premiéře Beetlejuice.](https://media.extra.cz/static/img/2024/11/buresova1_16_9_0-740x416.jpg)
Opuštěná Burešová v Beetlejuice: Přemek nedorazil. Pak se ukázala v odvážném modelu
![Eva a Přemek působí šťastným dojmem.](https://media.extra.cz/static/img/2023/11/pav-38741_16_9_0-740x416.jpg)