Ewa Farna s korunou outfit na Slavíky nevychytala: Mohutné sako zakrývalo křivky a přidávalo zbytečně kila
Na slavnostním udílení cen Český slavík nemohla chybět stálice Ewa Farna (29). Tentokrát nevybojovala zlatou sošku, ale skončila na krásném druhém místě za Lucií Bílou. A nebyla by to Ewa Farna, aby na slavnostní událost nepřišla ve velmi extravagantním modelu.
Zpěvačka Ewa Farna se rozhodně nebojí experimentovat, co se módy týče. Na udílení hudebních cen Český slavík vždy obleče velmi diskutabilní róbu a za svá kila navíc se rozhodně nestydí.
To bylo ostatně poznat i letos. Když moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol vyhlašovali výsledky v anketě o nejlepší českou zpěvačku, Ewa skončila na druhém místě. Třetí se umístila Eva Burešová a triumfovala Lucie Bílá.
Ewa Farna bez křivek
Ewa dorazila na pódium v mohutném tmavém saku se stříbrnými aplikacemi a s ramenními vycpávkami, které jí ovšem zbytečně moc rozšiřovaly. A právě to byla opravdu škoda, protože Farna je korpulentnější postavy a kvůli saku vypadala mnohem silnější, než ve skutečnosti je, a úplně se jí pod oversized oděvem ztratily křivky. Objemnější postavu navíc podtrhovaly i dlouhé modré rukavice, které sahaly i pod sako, a Farna téměř neukázala holou kůži. Je to škoda.
Zajímavým nápadem byla čelenka ve tvaru hvězdy, která outfit posunula o level výš. Její modrá barva se hodila ke stejně barevným rukavicím, leginám a botám, které si vzala.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Vánoce na pumpě: Zlatá slavice Ewa Farna pojala svátky s humorem a přidala vzkaz

Ewa Farna se dočkala slov uznání. Objevil jsem dobrou zpěvačku, libuje si Lešek Wronka a promluvil o jejích začátcích

Ewa Farna oslaví 20 let na scéně a přepíše hudební historii: První žena na stadionu

Móda Ewy Farné na Slavících: Socha Svobody a avatarka v jednom, bílá květinka i černý netopýrek
