Exploze na radnici v Rýmařově: Budovu prý někdo odpálil úmyslně!

Zdroj: Google StreetView
Záchranné složky od úterního podvečera zasahují v Rýmařově. V tamější radnici totiž došlo k výbuchu. Mluví se o tom, že explozi někdo spustil úmyslně. Nikdo zřejmě nebyl zraněn.
Radnici v Rýmařově v úterý obklopily všechny záchranné složky. Došlo tam k výbuchu, během nějž naštěstí nebyl nikdo zraněn.
O incidentu informoval web Blesk.cz. „Mohu potvrdit, že došlo k výbuchu. Na místě nebyl nikdo zraněn,“ sdělila serveru policejní mluvčí Pavla Jiroušková.
Na místě zasahuje velké množství hasičů, přítomni jsou stále i policisté. Spekuluje se o tom, že za explozí na městském úřadě moravskoslezské obce byl úmysl. Policie už údajně zadržela i pachatele, který se měl skrývat v budově Spořitelny opodál.
Související články

Mrazivý popis zásahu záchranářů v Mostě. Hektický boj o životy v drsných podmínkách

Hrůzné následky tragédie v Mostě: Jeden z pacientů má popáleniny na devadesáti procentech těla, tři lidé bojují o život

Jen o vlásek unikli smrti. Lidé z Mostu popisují, jak si brzkým odchodem z restaurace zachránili život

Tragédie v Mostě: šest zraněných bojovalo o život na třech sálech naráz, žena v Ústí je na tom zle
