Filmová hvězda, která začínala v seriálu Raymonda má každý rád, spáchala v 19 letech sebevraždu!
Herec Sawyer Sweeten se proslavil především rolí Geoffreyho v seriálu Raymonda má každý rád. Nyní, krátce před svými dvacátými narozeninami, spáchal sebevraždu.
Malý Sawyer hrál v seriálu Raye Romana už od útlého dětství. Společně s dvojčetem Sullivanem a starší sestrou Madylin natočili v průběhu devíti let přes sto čtyřicet epizod.
Spolu s věkem výrazně stoupaly i jejich honoráře Z několika stovek za epizodu se vyšplhaly až na v přepočtu 2 a půl milionu korun za díl.
Hvězda hollywoodského plátna Sweeten hrála například i v komedii Frank McKlusky nebo v seriálu Báječní Stevensovi. Zde se spřátelil s hereckým kolegou Shia LaBeoufem, který se, stejně jako Sawyerova rodina k hrozné události zatím nevyjádřil. Všichni prosí o ctění soukromí.
Sawyerův talent byl obrovský. V následujícím videu napodobil seriálového otce a zkusil výstup podobný českému pořadu Na stojáka
{{video:https://www.youtube.com/watch?v=eEsxEHY_spg}}Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Boj o poslední místo odpočinku Lenky Šimůnkové: Chceme ji dát vedle Elišky, přeje si ženina matka

Jak předejít sebevraždě? Pomoci mohou varovné signály, říkají odborníci

Otazníky kolem sebevraždy Šimůnkové: Lenka vypadala po boku přítele šťastná, tvrdí jiná matka oběti z fakulty

Van Damme se lísá k Putinovi: Zvěrstva na Ukrajině ho nezajímají, jde mu o teplé místečko

Záhada kolem sebevraždy matky zastřelené Elišky. Nové informace o její smrti

Šlo sebevraždě maminky Elišky z fakulty zabránit? Stačilo, aby politici a policisté uznali chybu, uvedl její kamarád

Rakušan po smrti Lenky pod palbou nechutných vzkazů: Máte na rukou krev, píší mu lidé

Hvězda Bílého lotosu přišla tragicky o manžela: Hollywoodský režisér se oběsil

Nečekané přiznání herce Shia LaBeoufa: Podváděl každou ženu a zatajil jim pohlavně přenosnou nemoc

Shia LaBeouf v průšvihu: Zabíjel psy, škrtil mě a úmyslně nakazil pohlavní chorobou, tvrdí bývalka
