Gwyneth Paltrow zveřejnila nahou fotografii: Herečka jí vyděsila vlastní dceru
"Tak, jak jsem se narodila," napsala Gwyneth Paltrow (48) k odvážné fotografii, na níž stojí zcela nahá na zahradě. Herečka oslavila už 48. narozeniny, přesto se ale může chlubit tělem bohyně. Na snímku se ale neukázala v celé své kráse a intimní partie zakrývá.
V komentářích jí lidé poblahopřáli k narozeninám a zároveň jí pochválili dokonalé tělo. "Jsi tak krásná a inspirativní žena v mnoha směrech," napsala herečka Courteney Cox (56), známá především z oblíbeného seriálu Přátelé, kde si zahrála Moniku. K ní se přidala také herečka Vanessa Hudgens (31), Paris Hilton (39) nebo zpěvačka Katy Perry (35).
Veřejným odhalením ale Gwyneth pobouřila svou šestnáctiletou dceru Apple, kterou má se zpěvákem Chrisem Martinem (43). "MAMI," napsala šokovaná Apple pod nahou fotografii své matky. Na to ale Gwyneth reagovala jen smíchem.
Aby se půvabná blondýnka udržela v takové formě, musí na sobě tvrdě dřít. Herečka je známá tím, že pravidelně cvičí jógu a zdravě se stravuje. Není proto divu, že se může chlubit tělem dvacítky.
První odpadlice ze Survivoru Denisa o kruté zradě: Byla jsem strašně zklamaná
Související články

Bláznivé podnikání Gwyneth Paltrow. Herečka nabízí svíčky s vůní přirození či sadu na výrobu odlitku pánské chlouby

Nemohla bych být více hrdá! Gwyneth Paltrow se pochlubila krásnou dcerou (18)

Gwyneth Paltrow slaví 48 let: Ukázala maminku, jednu z nejkrásnějších hereček své doby

Gwyneth Paltrow vyrostla dcera: Apple je důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu
