Helena Vondráčková prozradila, jak moc divoké večírky pořádala u sebe doma jako mladá holka! Tohle musíte slyšet!
Jedna z největších popových hvězd u nás, zpěvačka Helena Vondráčková (69) zašla na zahájení výstavy 13. komnata první republiky. Při této příležitosti zpěvačka zavzpomínala nejen na kouzlo oné doby, herecké role, při kterých se děj odehrával v první republice, ale také na to, jak moc divoké večírky sama zažila.
„Večírky za první republiky byly vážně divoké a možná až skandální. Drogy, sex, alkohol...,“ popisovala předválečnou dobu herečka Veronika Žilková.
Byly večírky v 60. a 70. letech také tak divoké
„Rozhodně jsme se tenkrát o nic neochudili…,“ takto Helena začínala vzpomínat na čas divokých mejdanů.
Kde Helena bydlela a jak tenkrát probíhaly ony divoké večírky Jak se chystá prožít letní dovolenou a kde ji můžete vidět naživo? Tak to všechno a ještě víc se dozvíte v našem exkluzivním videu!
Související články

Trpký konec Julie Hojdyszové ve StarHouse. Kráska z Ruže pre nevestu prozradila, co jí zlomilo vaz

Jiří Štěpnička promluvil o osudové ženě: Z nenávisti se stala životní láska

Nevyléčitelně nemocná Markéta Konvičková. Doživotní závislost na lécích a nekonečná léčba nádoru

Pam Rabbit se pochlubila novým partnerem. Zpěvačka konečně zlomila smůlu v lásce
