Hledaný čtrnáctiletý Adam z Prahy: Chlapce našli zraněného
![Hledaný čtrnáctiletý Adam z Prahy: Chlapce našli zraněného Hledaný čtrnáctiletý Adam z Prahy: Chlapce našli zraněného](https://media.extra.cz/static/img/2021/03/bez-nazvu-210428-061415-ako1_16_9_0-740x416.jpg)
Policie České republiky vyhlásila pátrání po čtrnáctiletém Adamu B. z Prahy. Chlapec hubené postavy je vysoký mezi 160 až 165 cm a má hnědé vlasy. Dle informací policie by mohl být ozbrojen a byl hledán v souvislosti s vyšetřováním násilného trestného činu. Policie ho nalezla ve středu v dopoledních hodinách.
Ve dnech, kdy Česká republika naplno žije ztraceným patnáctiletým Tomášem Pospíšilem z Brna-Jundrova, policie vyhlásila pátrání po dalším chlapci. Ve středu ráno se na webu policie objevila informace, že je v pátrání čtrnáctiletý Adam B. z Prahy.
Hnědovlasý chlapec je české státní příslušnosti a má být 160 až 165 cm vysoký. Policie na svém webu uvedla, že v souvislosti s vyšetřováním násilného trestného činu pátrají od včerejší noci pražští policisté po pohřešovaném čtrnáctiletém chlapci a v současnosti nemohou vyloučit, že pohřešovaný je zraněný. V době odchodu na sobě neměl mít boty.
Ve středuu dopoledne pak policie vyhlášené pátrání stáhla s tím, že chlapce nalezli zraněného. Další informace nebyly poskytnuty.
Související články
![Útok ve Villachu](https://media.extra.cz/static/img/2025/02/profimedia-0964697196_16_9_0-740x416.jpg)
Syřan ubodal čtrnáctiletého chlapce, při zatčení se usmíval. Mrazivé foto bestie z Villachu
![Policie pátrá po 16letém mladíkovi vietnamského původu.](https://media.extra.cz/static/img/2025/01/ggopdk-xmaamwce_16_9_0-740x416.jpg)
Policie pátrá po šestnáctiletém chlapci z Aše. Psal zprávy, že chce ukončit svůj život
![Strach o čtrnáctiletou Elišku: Nechala doma podivný vzkaz a zmizela, už je to pět dní](https://media.extra.cz/static/img/2024/11/final-341_16_9_0-740x416.jpg)
Strach o čtrnáctiletou Elišku: Nechala doma podivný vzkaz a zmizela, už je to pět dní
![Úchyl s rozparkem na přirození řádí v pražském metru. Policie hledá nebezpečného muže, který se ukájí na veřejnosti](https://media.extra.cz/static/img/2024/08/onanista_16_9_0-740x416.jpg)
Úchyl s rozparkem na přirození řádí v pražském metru. Policie hledá nebezpečného muže, který se ukájí na veřejnosti
![Strach o dvanáctiletou Karolínu z Prahy: Zmizela z domu, sestře řekla, že už se nevrátí](https://media.extra.cz/static/img/2023/12/final-28_16_9_0-740x416.jpg)