Velká oběť za životní roli. Hvězda nové štědrovečerní pohádky kvůli natáčení propadla. Sára si teď sype popel na hlavu
Sára Černochová je jedna z hlavních protagonistek v nové štědrovečerní pohádce. Navzdory tomu, že natáčení Tří princezen si užila, jak jen mohla, tato pracovní nabídka jí velmi zkomplikovala školní docházku. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, zanedbala své školní povinnosti a musela dělat reparát.
Režie letošní nové štědrovečerní pohádky se ujal Tomáš Pavlíček, jenž na režisérské křeslo usedl poprvé. Hlavní role získaly zatím neokoukané herečky Josefína Marková, Dorota Šlajerová a Sára Černochová. Ve snímku je čeká cesta plná nástrah, dobrodružství a zdolávání nesnadných úkolů.
Role princezny Flóry se ujala mladičká Sára, která si však po natáčení sype popel na hlavu. Pracovní povinnosti si dala na první místo a zcela zanedbala školu, kde propadla. Nezbývalo jí tak nic jiného než dělat reparát. „Já si za to mohu sama. Nekomunikovala jsem to s profesory na teoretické předměty. Bohužel to došlo až tak daleko, že jsem musela dělat reparát,“ říká v rozhovoru pro eXtra.cz.
Spolupráce s Josefem Trojanem
Pro Sáru to byla první herecká příležitost, a ačkoli zprvu pociťovala jistou nervozitu, na place se cítila velmi dobře. „Já jsem princezna Flóra. Ta moje princezna je krásná a chytrá, jenom dříve mluví, než přemýšlí. Natáčení jsem si moc užila hlavně kvůli holkám, protože jsme si strašně sedly,“ říká s úsměvem.
Vynachválit si nemůže zejména spolupráci s Josefem Trojanem, jenž v pohádce září v roli prince Felixe. „Je to profesionální herec a je strašně moc šikovný. Opravdu to pro mě bylo neskutečné a nesmírně si toho vážím, že jsem mohla hrát s takhle úspěšným hercem,“ dodala.
Související články

Krásná Sára i vědkyně Monika: Tyto krásky bojují o titul Miss Czech Republic

Tři princezny rozzuřily diváky: Nejhorší pohádka za posledních pár let, mají jasno

Andrea Nguyen na dně: Unikly falešné pikantní záběry, problémy měla i dcera ve škole

Hvězda pohádky Tři princezny není neznámá tvář: Dorota Šlajerová se nezdá
