Hvězda Slunečné Eva Josefíková se stala maminkou: Dcerce dala netradiční jméno
Krásná herečka, která si zahrála Denisu Kánskou v oblíbeném seriálu Slunečná, se stala maminkou. Eva Josefíková (31), která žije se scenáristou Matějem Podzimkem (40), porodila rozkošnou holčičku.
„K nejkrásnější ženě světa včera přibyla druhá. Jmenuje se Lota Podzimková a těší se na vás. A Evička je bohyně. Jako všechny maminky,“ napsal pyšný tatínek na sociální sítě.
Uhrančivá brunetka, kterou lidé srovnávají k herecké ikoně Libušce Šafránkové, o svém životě moc nemluví a své soukromí si střeží. A to po nepříjemných zkušenostech z doby, kdy chodila s hercem Jiřím Mádlem (34).
Role ve Slunečné
Eva v seriálu Slunečná zaskočila za Veroniku Arichtevu, která také odešla na mateřskou před rokem. „Myslela jsem na to, že to byl příjemný skoro rok práce, jak mě na začátku pěkně přijali a jak mi s nimi bylo po celou dobu dobře. A vzápětí na to, že už se odteď mohu soustředit opravdu jenom na příchod miminka,“ řekla před časem pro TV Prima herečka.
Na jak dlouho ale herečka odchází? To ještě sama neví.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Noční můra Evy Podzimkové. Bojí se, že dcery půjdou v jejích šlépějích

Herečka Eva Podzimková má druhou dceru: Holčičce dala netradiční německé jméno

Eva Podzimková se pochlubila radostnou novinkou. Stane se podruhé maminkou

Seriál Sedm schodů k moci: Intriky ve vysoké politice a životní výzva Evy Podzimkové

Konec Denisy ve Slunečné: Těhotná Eva Josefíková se naposledy dokulila na plac

Proměna těhotné Evy Josefíkové: Něžnou roli v Boženě vyměnila za Zločiny Velké Prahy

Dvě radostné noviny za jeden den. Eva Josefíková ze Slunečné a Eliška Hanušová z Ulice jsou těhotné
