Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2025 Výměna manželek Studna (seriál)

Jana Nagyová se postavila za Dádu a rýpla si do Felixe: Mít takového muže, tak se rozvádím, má jasno

Jana Nagyová se postavila na stranu Dády Patrasové: Rýpla do Felixe Slováčka
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
kauza

Pořádný poprask vyvolala Dagmar Patrasová, když nepřišla na natáčení s Alešem Cibulkou, které mělo být věnované vzpomínkám na seriál Arabela. Herečka se podle jejího muže Felixe Slováčka opila ve vietnamské restauraci, odkud ji musel vyzvednout. Za Dádou však stojí herecká kolegyně a filmová Arabela Jana Nagyová. Pro Expres sdělila, že kdyby měla takového muže jako Dáda, tak se prý rozvádí.

Mělo to být nostalgické vzpomínání na seriál Arabela, jenže nakonec nepřišla jedna z hlavních představitelek ikonického seriálu, proradná Xenie v podání Dagmar Patrasové. Ta se nedostavila na natáčení pořadu Aleše Cibulky věnovaného Arabele.

Dáda nepřišla na natáčení

Následně vyšlo najevo, že Dáda se před natáčením opila ve vietnamské restauraci. "Je to možné, že mě viděli, jak Dádu vedu opilou. Volali mi z nedaleké vietnamské restaurace, kam občas chodíme, že tam je a že je opilá,“ svěřil se redakci eXtra.cz její manžel Felix Slováček s tím, že u incidentu dokonce musela zasahovat policie.

„Pan Cibulka pozval mě, pana Dvořáka a paní Patrasovou, která bohužel nepřijde,“ uvedla těsně před natáčením pro Expres představitelka Arabely Jana Nagyová, která byla z absence Dády v šoku.

„Ještě večer jsme si psali, dnes (v pondělí) ráno jsem si s ní psala a posílala mi srdíčko,“ uvedla Nagyová, která svou kamarádku povzbuzovala „Psala jsem jí, že jsme silné, že jsme princezny, že mám ten prsten a všechno dobře dopadne. Takže já stále věřím, že přijde,“ věřila stále Nagyová, ale bohužel marně.

Jana Nagyová: Mít Felixe, tak se rozvádím

Aleš Cibulka měl podobnou zkušenost. „Díl jsme samozřejmě zvládli natočit i tak, ale Dáda nám chyběla. A vím bezpečně, že se toho natáčení nemohla dočkat. Moc chtěla, aby to vyšlo. Ještě den předem si esemeskovala nejen se mnou, ale dokonce i s Arabelou Janou Nagyovou, že se na to těší (šlo o díl zvaný Arabela se vrací – pozn. red.). Ale nakonec to nedopadlo,“ řekl pro eXtra.cz.

Doporučené video: Rozhovor s Dádou a Felixem

Nagyová však pevně stojí na straně Dády. „Já mít takového muže, tak se rozvádím,“ řekla herečka, která si je s Patrasovou velmi blízká.

"Při covidu jsme si psaly a telefonovaly a stále to tak je. Jsme v kontaktu, i když jsme se dlouho neviděly. Mnoho lidí si myslelo, že na sebe žárlíme, že nejsme přítelkyně. To nikdy nebyla pravda. Jsem hodně empatická osoba, nikdy jsem nikomu nic nezáviděla," dodala Nagyová.

Sabina z Bacheloru o bolesti: Přítel ji podváděl, přesto se ho nechtěla pustit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy