Jede se pařit! Vévoda a vévodkyně ze Sussexu vyrazili za zábavou. Bude to ďábelská jízda s Coxem
Harry byl vždy králem každého večírku. V minulosti provokoval v nacistické uniformě a nebo pařil nahý na hotelovém pokoji. Také Meghan Markle (36) za to uměla vzít. Ta zase byla pověstná tím, že má horký klín. Jenže nyní se oba uklidnili a hoří láskou jeden pro druhého.
Po tradičním obřadu, po kterém smějí užívat titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu, je tu večer. Meghan vyměnila šaty a s Harrym se vydali na večírek ve Frogmore House v modrém jaguáru. Na řadě je monstrózní párty s přáteli. Je pozváno na 200 hostů.
Ale největší zábava se očekává na afterparty. Tam zamilované novomanžele bude bavit světoznámý DJ Carl Cox. Ten pravidelně obsazuje první místa v hodnocení nejlepších DJs světa. Party se bude konat v legendárním londýnském nočním klubu Fabric. Tam bychom vážně chtěli být! Alespoň na kukačku!
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Meghan Markle má malér: Vévodkyně byla obviněna, že čmajzla cizí erb

Zoufalý pokus Meghan o návrat ke královské rodině? Karlu III. poslala tajemný vzkaz

Pět dní a konec. Meghan opustila Harryho a odletěla domů do Los Angeles, vévoda zůstal v Kanadě

Chladná facka pro Meghan. K Harrymu se tulila jako puberťačka, on se od ní odtahoval
