Ježíš léčil lidi pomocí marihuany a pak skončil na kříži
Vědci z Bostonské univerzity jsou přesvědčeni, že Ježíš marihuanu znal a používal. „Židovské náboženství zcela jistě využívalo marihuanu k navýšení mystiky učení. V postavě Ježíše přešel tento vliv i do raného křesťanství,“ citují Novinky.cz studii Carla Rucka z Bostonské univerzity.
Ježíš prý znal nejen palice, ale také listy - z nich dělal vývar a různé mastičky Vědci z Bostonské univerzity tvrdí, že zázraky, o kterých Nový zákon píše, nejsou žádné nadpřirozené jevy, ale jedná se o halucinace po užití drog - nejčastěji právě marihuany
Odbornou veřejnost hodně zajímá článek nazvaný Byl Ježíš kuřákem trávy, který publikoval univerzitní profesor Chris Bennett v lékařském magazínu High Times. Bennett tvrdí, že Ježíš z konopí nedělal jen mastičky, ale také ho zapaloval a vdechoval kouř.
A jak to celé podle vědců skončilo? Ježíš skončil přece na kříži. Možná mu došly papírky
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Módní obuv na jaro – trendy a inspirace pro rok 2025

Zásnubní vs. snubní prsten – jaký je mezi nimi rozdíl?

Dejte tabáku sbohem!

Těmto 5 věcem věnujte pozornost při rekonstrukci staršího bytu
