Jordana Haje spekulace o nevěře rozesmály: Už věděl, že bude podruhé otcem
Nikdy nestál o normální život. Když mu bylo patnáct, občas chodil v sukni a nalíčený, představoval si sám sebe jako umělce, kterého nahánějí paparazziové a ta vize se mu líbila. Letos zpěvák a herec Jordan Haj zájem paparazziů zažil, a poprvé mu došlo, že si vlastně docela váží soukromí.
Zvýšený zájem o Haje byl letos nejen kvůli jeho účasti v show Tvoje tvář má známý hlas, ale také poté, co byla jeho partnerka Emma Smetana zachycena při schůzce s hercem Josefem Trojanem. Tyto momenty se do paměti mladého umělce nezapsaly tak černě, jak by si mnozí mohli myslet. "Brali jsme to docela s humorem, protože jsme v té době už věděli, že čekáme druhé dítě, a že je náš vztah šťastnej. Navíc jsem měl spoustu stresu s natáčením Tváře, tak jsem to moc neřešil," řekl v pořadu (NE)BLÁZNI webu G.cz.
V jistém momentu mu ale došlo, že soukromí vlastně není tak špatné, jak se mu mohlo jako teenagerovi zdát. "Ačkoli mě přeci jenom trošku překvapilo, když mě ráno v šest hodin fotil paparazzi před domem, jak si dávám náhradní oblečení určené pro natáčení do auta, načež vyšla zpráva, že se od Emmy nejspíš stěhuju... V tu chvíli mi došlo, že i když pořád nechci žít normálně, tak na tom soukromí přeci jen něco je," řekl se smíchem.
Izrael
Aktuálně úspěšný mladý zpěvák a herec v pořadu zavzpomínal i na své dětství a pubertu. "Žil jsem na severu Izraele ve městě Akko, což bylo prostředí, které jsem nesnášel, největší buranov planety. Já řešil estetiku, Davida Bowieho, definici vlastního chlapství, ale většina mých tamních vrstevníků nedisponovala dostatečnou slovní zásobu ani na to, aby mě dokázali urazit nadávkou," řekl Haj.
"Všichni měli zjizvený ksichty, protože skáčou ze skalnatého pobřeží do moře, kde jsou pod hladinou další skály; tohle se děje už nejmíň dva tisíce let, tupí rodiče tam sledují své tupé děti, které se vrhají hlavou do šutráků," dodal.
Záchranou pro něj bylo prostředí kibucu, v této komunitě vystudoval gymnázium. V Česku je už dlouhá léta, během pandemie si ale na Izrael vzpomněl. "Koronavirové karantény se podobají něčemu, co si dobře pamatuju z Izraele. Tam bylo běžné, že se spousta věcí nesmí, někdy ani vyjít na ulici. A mně došlo, jak jsme tady v Evropě úplně jiní. Sebemenší omezení v nás vyvolává vztek."