Kateřina Brožová se toho nebála: Lechtivé scény a začátky v bizarní reklamě, kde bourala zdi ve Favoritu
V sobotu oslavila své 51. narozeniny náš národní poklad, herečka, zpěvačka Kateřina Brožová, kterou si v poslední době pamatujeme především jako doktorku Lýdii Kellerovou ze seriálu, který vysílala TV Barrandov. Pamatujete si ale její začátky? Tohle je pořádné retro!
Kateřina Brožová (51) oslavila v sobotu své jednapadesáté narozeniny. Herečku můžete znát především ze seriálu Pojišťovna štěstí a jako doktorku Lýdii Kellerovou ze seriálu, který vysílala TV Barrandov
Brožová vypadá na svůj věk opravdu perfektně. Čas od času se podělí se svými fanoušky o pořádně pikantní fotku v plavkách. Pamatujete si ale její začátky. Podívejte se na bizarní video, ve kterým Kateřina spolu s řidičem bourají zdi ve Favoritu, jezdí v protisměru na dálnici a jezdí po schodech.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Anička neměla šanci, říká Felix Slováček. O zanedbání prevence dcery nechce ani slyšet

Svůdná Brožová v negližé, Goščíková ukázala dokonalé nohy. Premiéra hry Bella Donna

Kateřina Brožová se pochlubila krásnou dcerou a fanoušci nestačili zírat. Jste jako dvě sestry, všímají si

Kateřině Brožové se lepí smůla na paty: Přišla o pejska, teď se na ni nalepili podvodníci
