Katy Perry zvedala svoji sukýnku na pláži: Copak pod ní ukázala?
Katy Perry vyrazila s kamarádkami na dovolenou do Mexika. Holky si to tam užívaly a zpěvačka se ukázala na pláži v hodně zvláštním modelu.
Katy a její tři kámošky, pláž jenom pro ně s vlastním barem a barmanem. Ale i tak se podařilo Katy fotografům vyfotit.
Na sobě měla hodně zvláštní plavky, které spíš připomínaly negližé. Vypadala jako balerínka a občas si svoji sukýnku nadzvedla. Nakonec se rozcapila v písku a relaxovala. Její model sice moc praktický nebyl, ale na Instagramu s ním udělala parádu.
Po dlouhé době si tak Katy Perry (32) mohla užít pořádnou dámskou jízdu. Před několika týdny se rozešla s hercem Orlandem Bloomem a od té doby s nikým novým nerandí. Třeba na svůj vzhled rozkošné panenky brzy někoho sbalí.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Skandály na Andělech: Havelková v pytli, opilci na zemi i Klus s obřím plakátem

Vysekaná Simona Krainová či božská Andrea Verešová: Krásky se ukázaly v plavkách

Martin Kocián a jeho velký hnědý trapas v Clashi: Utřel a pohoda, smál se Le Sy

Trapas Zorky Hejdové. Na ples vynesla stejné šaty jako Aneta Vignerová, obě však vypadaly jako bohyně
