Krach manželství hvězdy Tour de France! Slovák Sagan pustil milovanou Katku k vodě
Krach manželství na letošním závodě Tour de France potkal Petera Sagana. Slovenský cyklista pouští k vodě svou dlouholetou lásku Katku, kterou si vzal teprve před třemi lety. A navíc spolu mají malého syna!
„Po dlouhém a důkladném rozhovoru jsem s Katkou dospěli k závěru, že by bylo o hodně lepší, kdybychom se jako pár rozešli. Cítíme, že bychom měli pokračovat v našich životech jako dobří přátelé a oba souhlasíme, že je to správné rozhodnutí,“ prohlásil Sagan.
„Zamilovali jsme se do sebe, máme za sebou fantastickou cestu a dostalo se nám požehnání v podobě krásného syna Marlona. Katka je důležitou součástí mého života, podporovala mě během všech těch let v mé profesionální kariéře a je skvělou matkou. Necítíme k sobě nic zlého, jen půjdeme každý svou cestou se vzájemným respektem. Naším společným zájmem teď bude Marlon. Budeme dělat všechno pro to, abychom mu poskytli dobré prostředí pro jeho výchovu a budeme oddanými a milujícími rodiči, které potřebuje,“ dušovala se hvězda slovenské cyklistiky.
Po jedenácté etapě je Sagan na Tour de France lídrem bodovací soutěže o zelený dres. Právě na závod se chce soustředit nejvíc, a tak všechny prosí: „Dál už to nebudu komentovat a chci dopředu všem poděkovat za respektování mého soukromí.“
Kate Matl odhalila zákulisí Pájova geniálního tahu. Prozradila, zda to byl kmenový plán
Související články

Peter Sagan po přistižení v objetí s Evou Burešovou: Nečekaná reakce cyklistovy exmanželky

Agáta se zastala Moniky Babišové: Doufám, že si užívá s koloušky, směje se

Přemek Forejt si rýpnul do expartnera Evy Burešové: Je to jako s těžkou nemocí, řekl

Burešová po aféře se Saganem pod dohledem: Přemek provedl přepadovku
