Kvitová se lekla zlatého snu a do dějin se nezapíše: Stále ale živí šanci na medaili!
Sen o zlaté olympijské medaili se Petře Kvitové před malou chvíli rozplynul. Jako favoritka totiž nezvládla souboj s Portoričankou Monikou Puigovou a čeká ji pouze souboj o bronz!
Pořád je ve hře medaile, ovšem již nebude mít tu nejvyšší hodnotu. Petra Kvitová, které se po vyřazení Sereny Williamsové otevřela horní část pavouka, totiž nezvládla souboj s Portoričankou Monikou Puigovou a prohrála po boji ve třech setech 4:6, 6:1, 6:3.
Českou tenisovou jedničku tak čeká „pouze“ souboj o třetí místo, a tudíž o bronzovou medaili. Její soupeřkou bude nepříjemná Američanka Madison Keysová. Ta v semifinále nestačila na největší favoritku turnaje a druhou hráčku světu Angelique Kerberovou ve dvou setech.
Ani v ženské čtyřhře se našim zástupkyním nedařilo. Oba páry prohrály a jejich vzájemný zápas nakonec rozhodne o držitelkách bronzových medailí. V každém případě je jisté, že dnes budeme slavit další cenný kov!
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Sportovní svět v slzách. V pouhých třiceti letech zemřela slovenská reprezentantka, hráčka vodního póla

Dozvuky mistrovství v hokeji: Finský hráč se vysmíval Čechům, nyní čelí šikaně na sociálních sítích

Návrat královny! Petra Kvitová ovládla turnaj v Birminghamu. Finále ukončila esem

Hingisová útočí na Hlaváčkovou: Měla jsi s tím počítat!

Hlaváčková se poprvé pochlubila nateklým okem: Vypadá, jako kdyby dostala pěstí, a ne tenisákem!

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě: Hingisová za likvidační zákrok na Hlaváčkovou ve finále propadla!

Hlaváčková hrála v bolestech se zlomeninou: Po útoku Hingisové bude muset do nemocnice!

Sestrovražedný souboj v Riu o medaili nakonec lépe zvládly Šafářová se Strýcovou a urvaly bronz!
