Mám výbušninu a vyhodím tohle letadlo do povětří: Muž vyhrožoval odpálením přímo na palubě!
Incident se stal ve 23:11 lokálního času a letadlo bylo nuceno nouzově přistát. Muž se pokoušel letadlo unést, vyhrožoval ostatním a pokoušel se dostat k pilotům. Naštěstí byl ještě na palubě přemožen ostatními cestujícími. Ti ho přitlačili k podlaze a byla mu nasazena pouta. Útočník tak zůstal až do přistání zajištěn.
Po nouzovém přistání cestující vyšli nezraněni ven a stroj prošel celkovou kontrolou. Jeden z cestujících, muž jménem Leoncelli, se svěřil internetovému serveru The Age a popsal, jak vznikl konflikt.
Agresor prý nejdříve začal hádku s jednou z letušek. Chtěl se ihned dostat za pilotem a když mu to nedovolila, začal křičet na celé letadlo. „Mám bombu a celý z*urvený letadlo vyhodim do povětří!“
Díky duchapřítomným reakcím cestujících byl zneškodněn a nikomu se naštěstí nic nestalo.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Obří zvrat ve vyšetřování úmrtí zpěváka One Direction. Policie zadržela tři podezřelé, provádí rozsáhlé razie

Někdejší rosnička Novy Jana Adámková: Z oblíbené moderátorky je úspěšná podnikatelka

Tomáš Měcháček v nejpikantnější scéně seriálu Sedm schodů k moci ukázal téměř vše. Natáčel ji s herečkou z filmů pro dospělé

Tajemná žena po boku Jiřího Procházky. Milovaná sestra, která je mu velkou oporou
