Meghan s Harrym ukázali nové fotky Archieho: Rozkošný malý princ je celý tatínek
Na Instagramu Meghan (38) a Harryho se dnes objevilo video s názvem „Arcibiskup se setká s Archiem“. Vévoda a vévodkyně dnes vzali svého synka Archieho na setkání s arcibiskupem Desmondem Tutu a jeho manželkou Leah Tutu v jejich domě v Kapském Městě.
Čtyřměsíční Archie byl na tuto příležitost patřičně oblečený. Měl pruhované modrobílé lacláče, modré botičky a úsměv od ucha k ucha. Když ho arcibiskup s manželkou a dcerou uviděli, všichni se rozzářili. Arcibiskup Tutu, který je jedním z hrdinů hnutí proti apartheidu, neskrýval z královské návštěvy nadšení a veřejně poděkoval za zájem, který královská rodina projevuje o africký lid.
Bylo to vůbec poprvé, kdy bylo Archiemu takto vidět do tváře. Nikdo si nemohl nevšimnout, že je neskutečně podobný svému tatínkovi Harrymu. Ten vypadal v jeho věku naprosto stejně. Fanoušci královské rodiny z nových fotek malého princátka šílí. Ze snímků je vidět, že i Meghan byla ve skvělé náladě, všichni si tedy návštěvu moc užili.
Vyřazená Míša ze Survivoru: David je nej mistr manipulace a nikdo to nevidí, žasne
Související články

Meghan Markle dostala těžkou bídu: Její pořad? Zoufale nudné a umělé, píší lidé

Meghan a Harry zabodovali: Uprchlíkům před ohnivým peklem otevřeli svou luxusní vilu

Otec Meghan se obul do prince Harryho: Měla zůstat se svým ex, lituje její volby

Pekelný režim Meghan Markle. Mnoho zákazů, podivný jídelníček a závislost na dětském jídle
