Mimořádná situace na letišti v Praze: Podezření, že je v letadle bomba!

Zdroj: Facebook.com/AKTU
V neděli večer muselo být na pražském letišti evakuováno letadlo z britského Manchesteru do Prahy. Kvůli podezření, že je na palubě umístěna bomba, muselo všech 183 pasažérů i posádka po přistání neprodleně ven.
Cestující na pravidelné lince z Manchesteru do Prahy v neděli večer zažili nepříjemné chvíle. Všech 183 pasažérů muselo být hned po přistání evakuováno. Kvůli podezření, že je na palubě bomba, musela letadlo vyklidit i posádka.
Na záchodech totiž letuška během letu objevila obrázek s bombou. Ten pak pilot vyhodnotil jako možné nebezpečí. Informoval o tom server TN.cz.
Letadlo přistálo přibližně o půl sedmé večer. Policisté prohledali palubu a všechna zavazadla. Jak uvedla mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová, následovat bude vytěžování cestujících, které zabere nejvíc času.
Už teď je ale jisté, že se podezření ukázalo jako liché. „Pyrotechnická prohlídka stroje i zavazadel byla negativní,“ ubezpečila Rendlová.
Související články

Vzteklý tramvaják má s videem napadení Ukrajinců smůlu: Úřad odmítl pokutování

Agresivní tramvaják má naději na odškodnění: Může vysoudit balík, říká advokát

Cizinec v Praze pobodal člověka, teď je na útěku. Je nebezpečný, varuje policie

Překvapivá slova kolegyně agresivního řidiče tramvaje. Cestující to nemají co zveřejňovat, zlobí se Brokešová
