Módní policie z plesu: Na kost vyhublá Boho, úchvatná Verešová a zrzavý strašák Nosková
Před pár dny proběhl pompézní ples Prahy 1, který se nesl v duchu první republiky. Samozřejmě, že na tak významné akci nesměly chybět přední české celebrity, které se doslova předháněly v tom, které z nich to více sluší.
Naprosto nepřehlédnutelná byla božská Andrea Verešová (37). Modelka vypadala naprosto perfektně a její róba byla nepřehlédnutelná. Doslova zářila jako princezna a nejeden přítomný muž se za ní otáčel.
To samé platí i pro Taťánu Makarenko Její model se nesl v podobném duchu jako šaty Verešové nebo Jany Doleželové (36). Pozornost na sebe také strhla Michaela Nosková a Jitka Boho. Jenomže ne zrovna v kladném slova smyslu.
I přesto, že to Jitce ohromně seklo, tak někteří lidé se podivovali nad její hubeností. Jitka nikdy nebyla natolik vyhublá jako v současné době. Možná by nebylo od věci, kdyby nějaké to kilo přibrala.
Zpěvačka Michaela Nosková (35) znova dokázala, že nemá absolutně vkus a v módě hrozně tápe. Zvolila černé průhledné šaty, které doplnila stejně barevnou čelenkou, ale nijak neoslnila a její outfit vypadal jako ze sekáče.
Zrzavá barva vlasů bývalé soutěžící SuperStar také nesluší. Celkově působila jako podivný zrzavý strašák.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Jitka Boho pod palbou hejtů kvůli dceři. Lidem vadí její styl oblečení, zpěvačka jim poslala ostrý vzkaz

Vysekaná Simona Krainová či božská Andrea Verešová: Krásky se ukázaly v plavkách

Nestárnoucí Saxana, oslnivá Písařovicová i Krainová, které se splnil sen. Otvíračka plná hvězdných celebrit

Andrea Verešová o ošklivém zranění: Stále to není dobré, nemůžu se ani učesat, vysvětlila
