Monika Bagárová a Muradov pátrají po ztraceném lamborghini: 6 milionů je v luftu
„Bylo nám ukradené černé Lamborghini Huracan Evo,“ stojí na instagramových stories zpěvačky Moniky Bagárové. Kromě SPZ vozidla je v příspěvku i telefonní číslo. „Prosím, kdo jste ho viděl, volejte,“ stojí ve výzvě a s prosbou, aby dané stories lidé sdíleli dál. „Naposledy bylo viděno dnes v 14:30 v Praze v Modřanech,“ končí příspěvek.
Auto, které se hledá, není však Moniky a Makhmuda, ale jejich přátel. „Toto auto bylo ukradeno našim přátelům ze Slovenska. Nasdílela jsem to s prosbou o pomoc a moc doufám, že se ho podaří najít. Tím, že jsem to dala na svůj profil, si hodně lidí myslí, že se jedná o naše auto, ale není to tak. Moc všem děkuji za pomoc,“ vysvětlila Blesku Monika.
Tenhle mazlík nestojí malé peníze. Jen základní cena se vyšplhá na více než 5,5 milionu korun. A pokud si člověk auto o nějakou tu výbavu doplní, může se klidně dostat přes 6 milionů korun.
Vyřazená Míša ze Survivoru: David je nej mistr manipulace a nikdo to nevidí, žasne
Související články

Monika Bagárová šla do sebe a ohromně prokoukla: Vlasy jako Locika i kila dole

Luxusní party Ruminky: Bagárová se překonala, nechyběl stroj na cukrovou vatu či hrad s balonky

Co stojí za nezájmem o koncert Moniky Bagárové? Uškodit jí mohla i Bendigova moučná kauza

Drsný výsměch Monice Bagárové. Raper Řezník si se zpěvačkou nebral servítky, překvapivě jí ale nabídl pomocnou ruku
