Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2025 Výměna manželek Útok v Hradci Králové

MOST! JEDE: On ji střihne! Rom Franta a brácha Pavel skončí v posteli

MOST! JEDE: On ji střihne! Rom Franta a brácha Pavel skončí v posteli
Zdroj: reprofoto ČT
Předchozí Další
+ Dalších 65 fotografií
To bude síla
Seriál Most! baví celé Česko. Máte ho rádi i vy? Tak vám můžeme prozradit, o čem budou další díly. Pokud vás napadlo, že romský občan Mostu Franta bude mít pletky s Dášou, která kdysi byla Pavlem, tak jste se trefili.

Ve druhém díle bylo vidět, že Rom Franta (hraje ho Zdeněk Godla) pověsil oči na sexy Dášu. Ta dříve byla Pavlem, ale podstoupila operaci, při které jí lékaři změnili pohlaví. Dášu hraje svůdná herečka Erika Stárková

Každého napadlo, zda tvůrci seriálu Most! dopustí, aby se Franta na Dáše vyřádil v posteli. A herec Zdeněk Godla naznačil hodně. "Mám tam postelovou scénu s Pavlem předělaným na Dášu. Spíš se trochu stydím, až to vyjde ven. Manželka to samozřejmě ví, ale děti ne. Synové, kteří v tom hrají taky, vědí, že herečka je žena, ale přeci... Už to slyším, ty hlášky – Godla je homosexuál! (stydlivě) Doufám, že se na to nebude koukat máma," uvedl sympatický herec v rozhovoru pro web Blesk.cz.

Máme se tedy na co těšit. A jisté je, že i tato postelová scéna bude plná humoru.

První odpadlice ze Survivoru Denisa o kruté zradě: Byla jsem strašně zklamaná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy