Na Příbramsku se srazila sanitka s osobním vlakem: Převážený pacient zemřel!
V Čenkově na Příbramsku došlo ve čtvrtek ráno k vážné dopravní nehodě. Sanitka se na železničním přejezdu srazila s osobním vlakem, převážený pacient zemřel, podle informací Týdeníku policie jsou další dva lidé lehce zraněni.
Nehoda se odehrála kolem 7:30 ráno, když se na přejezdu střetl vlak se sanitkou. "Převážený pacient zemřel," uvedla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová. Cestujícím z osobního vlaku se podle dosavadních informací nic nestalo.
Policie zjišťuje příčinu informací a provoz na trati byl dočasně pozastaven. Pro cestující je zajištěna náhradní autobusová doprava.
Na trati havarovala převozová sanitka, která obvykle neslouží k převážení pacientů v akutním stavu. Většinou převáží pacienty mezi zařízeními či z domova do nemocnice a naopak.
Související články
![V Americe se srazila letadla.](https://media.extra.cz/static/img/2025/01/havarie1_16_9_0-740x416.jpg)
Tragické následky srážky letadla s vrtulníkem. Na palubě byli krasobruslařští mistři světa, cestoval s nimi i jejich syn
![Tragédie na Slovensku.](https://media.extra.cz/static/img/2024/06/015_16_9_0-740x416.jpg)
Detaily hrůzné nehody autobusu: Po srážce s vlakem zůstal roztržený napůl, zemřelo 7 lidí
![Vozidlo dostalo smyk a skončilo v poli.](https://media.extra.cz/static/img/2024/06/snimek-obrazovky-590_16_9_0-740x416.jpg)
Šokující detaily tragické nehody u Vyškova: Za nesmyslnou smrtí dvou dětí stojí jejich otec. Hrozí mu deset let
![Vlakové neštěstí v Pardubicích.](https://media.extra.cz/static/img/2024/06/tragedie_16_9_0-740x416.jpg)
Tragická srážka vlaků v Pardubicích, čtyři lidé zemřeli: Děsivé svědectví a videa z místa neštěstí
![Během 58. ročníku Rallye Šumava Klatovy zemřela Alena Krečíková](https://media.extra.cz/static/img/2024/04/final-68_16_9_0-740x416.jpg)