Nejbizarnější epizoda Úplně debilních zpráv: K Sonie Edde se přidala koktavá Markéta Galuszková
Úplně debilní zprávy na obrazovkách diváky televizního kanálu Prima COOL baví už přes 100 večerů. Na jubilejní, stý díl se k moderátorce Sonie Edde přidala i Markéta Galuszková, kterou znají lidé hlavně coby bizarní hvězdičku Instagramu. Sama Sonia tuto speciální epizodu pojmenovala Úplně debilní krávy.
Galuszková je kromě svých bizarních tanečních videí a fotek, na kterých z ní přímo srší sebevědomí, známá i tím, že její angličtina je na bodu mrazu. Když tedy dostala v Úplně debilních zprávách za úkol přečíst novinku, v níž byla spousta anglických slov, diváci v podstatě ani nevěděli, o čem ta holka vůbec mluví.
Sonia Edde na konci epizody usoudila, že bude lepší, když si příští díl odmoderuje opět sama. Markéta Galuszková tak zůstane jen na Instagramu, pokud ji ovšem nenapadne se přihlásit do další televizní soutěže, jako byly před delší dobou například barrandovské Popelky.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

České krásky dobývají Dubaj: Bagárová, Krainová i Babišová si tam plní sny

Krize ve vztahu Mišíka a Jiráskové: Dvojice byla na pokraji rozchodu

Nesmrtelná Jiřina Bohdalová: Legendární role Závisti jí byla psaná přímo na míru

Kocián se vtírá do Luneticu: Na čelo si vytetoval název kapely
