Nejhezčí muž Česka míří na světovou soutěž: Má tenhle hezoun šanci uspět?
Jakub Kraus odletěl na světovou soutěž Mister World na Filipíny. V konkurenci 80 pánů z celého světa bude bojovat o titul nejvyšší. Jakub vypadá opravdu hodně dobře a jde vidět, že na svojí postavě pravidelně maká. Konkurence však bude vysoká. Má podle vás šanci uspět?
Na Mister World dbají hlavně na talent a inteligenci mužů, stejně jako na dámské odnoži této soutěže Miss World. Součástí soutěže jsou různá kola, kde se sbírají body a je tedy zajištěn transparentní postup všech pánů do užšího kola.
Jakuba čekají disciplíny jako Sport and Fitness Challenge, řečnická soutěž, Extreme Challenge, což je extrémní zátěž a test v podobě vojenského výcviku, Talent, Fashion, charitativní soutěž, Social Media and Internet.
Jakub Kraus už jednou reprezentoval Česko na světové soutěži Mister International, která se také konala na Filipínách. Je tam tedy už známý a místní fanoušci ho velmi podporují a těší se na něj. Myslíte si, že má tenhle hezoun šanci uspět?
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Hvězda StarDance už není sama: Martina Ptáčková se pochlubila novým fešákem

Král Karel III. náhle skončil v rukou lékařů: Léčba rakoviny si bere svou daň

Odejitého Radka Kašpárka v televizi vystřídá Jan Punčochář. Smutná slova o trápení kamaráda

Hynek Čermák poprvé promluvil o krachu vztahu s manželkou. O herce je teď nečekaný zájem
