Největší bizár nedělní demonstrace: Týraného Babiše bránil Macura od Ivety Bartošové
„Demonstrace považuji za zlo. Zfanatizovaný dav křičí: ‚Babiš je zloděj!‘. Zlí manipulátoři z organizace Milion chvilek pro demokracii je to nechají křičet. Nikdo ale neviděl ani část vyšetřovacího spisu. Slovo nedostává ani obhajoba,“ zlobí se Zdeněk Macura (45).
Sluší se připomenout, že Mikuláš Minář z Chvilek opakovaně zve předsedu vlády na společnou debatu, což Babiš odmítá, protože zrzavého studenta dvou vysokých škol nepovažuje za nikoho, s kým by měl potřebu o čemkoli diskutovat.
Macura šel bránit své myšlenky i mezi protestující na nedělní největší polistopadovou demonstraci A překvapilo ho, že ho nikdo nenapadal, nebil, nic na něj nekřičel a podobně.
Palety pro Babiše
„Byl jsem tam asi hodinu a půl. Chtěl jsem nasát atmosféru. Procházel jsem se tam, sem tam někdo něco směrem ke mně prohlásil, někteří se pousmáli, jiní se se mnou chtěli fotit. Ale nikdo nebyl agresivní nebo útočný,“ řekl eXtra.cz Macura.
A postavil už Andreji Babišovi paletovou chaloupku
„To opravdu ne (směje se). Myslím si, že vnitřně ty útoky neprožívá dobře. Trápí ho to. Některá z obvinění vůči němu možná mají něco do sebe, ale hodně z nich není fér. Nevolil jsem ho, nejsem jeho fanoušek, ale když ho porovnám s premiéry předtím, tak ti se mi vůbec nezdáli. A nefláká se,“ myslí si obránce všech bezbranných, který je toho názoru, že dokud soud Babišovi (64) neprokáže, že je podvodník, nikdo nemá právo ho za něj označovat.
„Je v těžké situaci. Dostal mandát, přestože už tehdy lidé věděli, že je proti němu trestní stíhání. Tak co měl dělat? Musel se té úlohy zhostit, dlužil to svým voličům,“ dodal.
Sabina z Bacheloru o bolesti: Přítel ji podváděl, přesto se ho nechtěla pustit
Související články
![Zdeněk Macura dal jasně najevo, co si o sebevraždě Ivety myslí.](https://media.extra.cz/static/img/2020/12/e2b303a-226072-profimedia-0429533678_16_9_0-740x416.jpg)
Posedlý Macura (49) se po únosu a smrti Ivety Bartošové změnil: Prodělal mrtvici a zhubl
![Zdeněk Macura](https://media.extra.cz/static/img/2020/12/c4f10e2-215364-zzmacura_16_9_0-740x416.jpg)
Macura po mrtvici zhubl 20 kilogramů: Za jídlo dává tisícovku měsíčně
![Kdo pozná tuhle vyprsenou Češku, tak je fakt skutečným znalcem tuzemského bulváru!](https://media.extra.cz/static/img/2020/12/59987bb-81868-aki_16_9_0-740x416.jpg)
Kdo pozná tuhle vyprsenou Češku, tak je fakt skutečným znalcem tuzemského bulváru!
![Novomanželce by nebyly o víkendu boxerské rukavice nic platné, dostala přes držku. (ilustrační foto)](https://media.extra.cz/static/img/2020/12/cd0dcbe-72229-nebesta_16_9_0-740x416.jpg)
Svatební zabijačka v Hustopečích: Ženich brutálně zmlátil nevěstu a útočil na policisty! Novomanželka tomu po týdnu nasadila korunu!
!["Hacker" Macura vyvinul aplikaci o domácím násilí! To budou v Silicon Valley koukat!](https://media.extra.cz/static/img/2020/12/9555faa-44682-10511433-10201886479475952-26822_16_9_0-740x416.jpg)