Nejzbytečnější celebrita na červeném koberci. Do Varů po Lele a Karlosovi vyrazila i Lulu
V žádném filmu sice nehrála, a pokud ano, byl by to biják pro dospělé. Přece jenom i Zdeňka Černá alias Lulu měla potřebu projít se po červeném koberci před karlovarským hotelem Thermal. A my můžeme oficiálně říct, že nic lacinějšího jsme dosud neviděli.
Pokud se někdo chce proslavit a dělá pro to vše, je to Zdeňka Černá. Ta již roky žije z náhodného styku s MMA bijcem Karlosem Vémolou, který svého rozhodnutí podlehnout jejím vnadám bude litovat do konce života. A my litujeme s ním.
Lulu přivezla do Varů nevkus
Lulu totiž pojala dojem, že je celebrita, a jako správná star i ona letos vyrazila na karlovarský festival. Jízda limuzínou se ale nekonala. Lulu totiž neřídí, a pokud ji nepřivezl nějaký štědrý amant, kterého už roky velmi intenzivně hledá, musela jet z Kladna autobusem.
Ani to jí ale nebránilo v tom, aby se prošla po červeném koberci. Předtím se ale rychle přezula, a to rovnou v hotelové hale, protože s největší pravděpodobností neměla ani hotelový pokoj.
Nikdo zbytečnější nebyl
Lulu se tak oficiálně stala nejzbytečnější polocelebritou na karlovarské kolonádě. A s ohledem na to, co měla na sobě, i nejlacinější. Jak příjezd Lulu do Varů ohodnotili Karen a Eliška, proč na rozdíl od Lulu Leo Beránek do Varů patří a jaká byla nejprestižnější akce včerejšího dne? To se dozvíte v novém díle podcastu Outsider a Insider.
Související články

Silikonová královna Lulu zuří: Kvůli zpackané plastice trpí a chce hnát kliniku k soudu

Lulu od Vémoly se bortí nos: Zpackali mi plastiku, zuří a plánuje další obří implantáty

Denise Ayverdi měla silné řeči na Vémolovu exmilenku Lulu, nyní se jí bojí: Ze zápasu se vyvlíkla

Souboj Vémolových exmilenek, které o sobě nevěděly: Lulu a Denise plánují poměřit nejen své síly

Lulu uhání Soukupa nahými fotkami, Hanychovou chce do klece. Jaromír mi psal, když byl s Agátou, tvrdí

Ceterová a Vémolova exmilenka na stejné party. Lulu a Lela měly podobný kostým. Karlos radši zůstal doma

Další drama ve vztahu Soukupa a Hanychové. Zuby si na něj brousí Vémolova Lulu, Agátu chce do klece

V kleci obávaný lev, v posteli zkrotlé koťátko: Karlos jako milenec stojí za prd, tvrdí jeho bývalá milenka Lulu

Vémola se už zprotivil i své exmilence: Nejsem s ním v kontaktu, ani o to nestojím, říká Lulu

Exmilenka Karlose si nechá veřejně naplácat a touží se utkat s Lelou. Jejímu umělému zadku by to ale neprospělo, říká Lulu
