Nestárnoucí Divoký anděl: Na prahu padesátky vypadá Natalia Oreiro na dvacet
Natalia Oreiro (47) stále víc překvapuje svým vzhledem. Představitelka Milagros z telenovely Divoký anděl vypadá líp než kdy dřív. Naposledy ji diváci mohli vidět na Netflixu ve filmu Tábor s mámou, za což na sociálních sítích sklidila velké ovace.
Už je to téměř třicet let, co telenovela Divoký anděl vstoupila do srdcí diváků. Úspěšný se stal hlavně díky představitelce Milagros, kterou si střihla Natalia Oreiro. Nejšílenější na tom je, že na herečce zub času není vůbec znát. Natalia vypadá prostě skvěle.
Herečka se na konci minulého roku objevila ve filmu s názvem Tábor s mámou. Když byl snímek uveden na Netflix, ihned se zařadil do top 10 nejsledovanějších filmů. Diváci se nestačili divit tomu, jak herečka dodnes působí mladistvým dojmem.
„Hezká rodinná podívaná a Natalia je stejná kočka jak před 20 lety,“ okomentoval například Dzeyna na sociálních sítích. „Divoký anděl stále vypadá skvěle. Kondičku má v dobré formě,“ napsal Borqoue.
Kariéra zpěvačky a velká láska
Natalia není jen herečka, ale také zpěvačka. Po úspěchu s deskou, která zazněla v další telenovele Kachorra, se jí otevřel hudební svět. Na svém kontě má cenu Emmy a nominaci na cenu Grammy.
Oreiro se dala dohromady se starším rockerem kapely Divididos, Ricardem Mollem, kterého si vzala za muže po půlroční známosti v roce 2002.
„Obdivuji ho, miluji to, co dělá. Ale když jsme se potkali, nevěděla jsem, kdo to je. Slyšela jsem o Divididos, ale neznala jsem tvář zpěváka. A to bylo dobré, protože když jsem ho viděla, viděla jsem jen neuvěřitelné světlo. Našla jsem ho, aniž bych věděla, kdo to je,“ uvedla na svém webu Natalia Oreiro. Spolu mají syna Merlina.
V galerii můžete zavzpomínat na to, jak šel čas s Natalií Oreiro.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Divoký anděl Natalia Oreiro boduje v novém filmu: Lidé jsou z jejího vzhledu paf

Divoký anděl dál září: Natalia Oreiro (46) je zamilovaná do staršího rockera

Nestárnoucí Mili z Divokého anděla slaví 45: Natalia Oreiro zraje jako víno

Nespoutaná Mili z Divokého anděla je kost: Natalia Oreiro našla recept na elixír mládí

Hvězda telenovely Divoký anděl je po smrti: Zemřela na covid i přes očkování
