Neuvěřitelný případ hrdinství Tunisanů! Turisty před útočníkem skryli za štít z vlastních těl!
Místo pouhého přihlížení vytvořili zaměstnanci hotelu Bellevue lidský štít a zabránili tak střelci Seifeddineu Rezguiovi v tom, aby se dostal do budovy s turisty.
„Bylo úžasné, co udělali. Postavili se do řady a řvali na něj: ‚My tě dál nepustíme, budeš muset projít skrz nás.‘ To proto se otočil a utíkal,“ vypověděl pro Mirror Online John.
„Snažil se dostat do mého hotelu, ale oni prostě stáli.“
Seifeddine Rezgui (23) jim řekl, že Tunisany střílet nechce, a tak se otočil a odešel.
John zaměstnance popsal jako prostě úžasné
„Nedokážu popsat výraz v obličeji těch lidí. Byli zděšení.“
Později na Twitteru zveřejnil fotografii provizorní barikády, kterou zformoval u svých dveří, a napsal: „Po dlouhém dni a lahvi červeného vína na utlumení pocitů z těch 34 hodin jsem připraven spát a tulit se k mé manželce. Dobrou noc všem.“
Související články

Teror v rakouském Villachu. Syřan pobodal několik lidí, zabil dítě

Deset let od útoku teroristů na redakci Charlie Hebdo: Magazín nyní ještě přitvrdí

Umučená Shani, vystřílený hudební festival i stovky rukojmích, kteří se nevrátili domů. Izrael si připomíná zvěrstva Hamásu

Šándor zpochybňuje spojování autobusového teroristy s Rusy: Na Moskvu to nesedí, říká
