Nový Extra Focus je tady: Karel z Prostřena se vysmál Marešovi. Kazma je borec!
Nejnovější díl Extra Focusu je tu. Kateřina Kristelová (38) pro vás má opět nálož novinek ze světa našich celebrit. Hlavní hvězdou byl tentokrát Karel Ondrka, kterého si můžete pamatovat jako mystifikátora s Touretteovým syndromem, kterého do televizního pořadu Prostřeno nastrčil Kazma (33). Co na to říká dnes?
Nejnovějším dílem pořadu Extra Focus vás bude opět provázet Kateřina Kristelová (38). Tentokrát se jí na pohovce usadil Karel Ondrka, známý jako mystifikátor s Touretteovým syndromem, který si zasoutěžil v Prostřenu. Celou kauzu měl na svědomí Kazma.
Co na to Ondrka s odstupem času říká? „Už bych do toho nešel, ale nelituju toho. Byl to zbytečný stres. Ten mezičas od odvysílání Prostřena a následného odvysílání One Man Show byl peklo. Přímý tlak okolí byl strašný,“ prohlásil Karel
S bulvárním expertem jsme pro vás nezapomněli rozebrat nejen rozpad vztahu Elišky Bučkové (29) a Jakuba Vágnera
Související články

Nepředstavitelná bolest Magdy Malé. Zpěvačka přišla o rodiče i oba sourozence, její život je plný tragédií

Trpký konec Julie Hojdyszové ve StarHouse. Kráska z Ruže pre nevestu prozradila, co jí zlomilo vaz

Jiří Štěpnička promluvil o osudové ženě: Z nenávisti se stala životní láska

Kamarádi do deště i v reálném životě: Tofi promluvil o přátelství s Vaculíkem
