NOVÝ PODEZŘELÝ! Policie zjišťuje, co měla pohřešovaná Míša domluveno s tajemným rybářem z Ústí nad Labem
Po zmizelé Míše Muzikářové (13) policie pátrá déle než 3 měsíce a pořád bez úspěchu. Pátrání ale nevzdává a prověřuje každou stopu. Podle informací serveru Lidovky.cz se policie vydala zpátky do školy, kam Míša chodila. Zajímala se o identitu jednoho z jejích kamarádů na Facebooku a informace si ověřovala. Prozradil to jeden ze zaměstnanců školy.
Policie na případ uvalila informační embargo a nechce nic komentovat. Podle informací eXtra.cz se policie vyptávala na muže, o kterém jsme již na našem webu několikrát psali.
Míša podle svědků měla v osudný den dokonce nastoupit do jeho vozu
Muž navíc dobře zná Míšinu matku, je to její kolega z práce. Podle webu expres.cz se na Facebooku z nějakého důvodu vydává za mladšího kluka, než ve skutečnosti je.
Dobře zná složitý terén kolem Labe, kde jako vášnivý rybář tráví hodně času. Mohl si něčeho všimnout? Může být právě on klíčem k záhadnému případu?
Související články

Muž z Ústí zneužil nevlastní vnučku i děti svých přátel. Mezi oběťmi bylo i roční miminko

Drastické video: Auto v Ústí srazilo na přechodu u školy strážnici! Řidič ujel

Denisa z Ústí hodila syna do popelnice: Těhotenství tajila, chlapečka zachránil pláč

Jáchym z popelnice, se má k světu: Devatenáctileté matce, jež ho do ní hodila, hrozí doživotí
