Otazníky nad další řadou SuperStar: Porotce Marián Čekovský promluvil o své účasti
Marián Čekovský (47) možná nebude v další řadě Česko Slovenské SuperStar. Hudebník působil ve dvou řadách v letech 2020 a 2021 jako porotce. Už nyní na televizních obrazovkách běží upoutávka na casting do další řady, účast Čekovského je však ve hvězdách, jak sám uvedl v rozhovoru pro eXtra.cz.
Když se v porotě Česko Slovenské SuperStar objevil Marián Čekovský, bylo to pro amatérské zpěváky požehnání. Hudebník každým coulem na první poslech pozná, zda dotyčný má talent, či nikoli. V připravované další sérii se ale možná už neobjeví.
Na otázku, zda tam bude působit, odpověděl: „Nevím. Ještě se to neví, ale byl bych rád, kdybych tam byl. Je to nádherná práce s talentovanými lidmi. Miluju to,“ pronesl v rozhovoru pro eXtra.cz Marián, kterého redakce potkala na oslavě výročí čokolády Studentská pečeť.
Marián Čekovský se poprvé objevil v SuperStar v roce 2020, kde usedl jako porotce vedle Pavola Habery, Moniky Bagárové, Patricie Solaříkové a Leoše Mareše. Pro velký úspěch si ho o rok později pozvala televize znovu. A opět seděl na svém oblíbeném místě na kraji ve stejné sestavě.
Doporučené video: Rozhovor s Leošem Marešem:
Pochybnosti nad SuperStar
Letos nad Česko Slovenskou SuperStar visí otazník. Na televizních obrazovkách jsme již mohli vidět upoutávky na casting, vzhledem k tomu ale, že ani sám hudebník stále neví, zda bude letos součástí, je možné, že soutěž vůbec neproběhne.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Chcete se stát novou Anetou Langerovou? Otevřel se casting na novou SuperStar, šanci má každý

Divoké osudy hvězd první řady SuperStar: Vaňková nafotila hanbaté fotografie, Issa bojoval se svými démony i coming out Langerové

Nejkritizovanější módní výstřelky v SuperStar: Tohle se podle diváků nepovedlo

Vítězem SuperStar se stal Adam Pavlovčin: Miláček publika neskrýval slzy dojetí!

SuperStar míří do finále: Tohle je desítka nejlepších zpěváků, porota opět vtipkovala

Porotu SuperStar okouzlila půvabná Nikita: Klube se mezi ní a Petrem láska?

Diváci SuperStar mají v souboji porotkyň jasno: Monika Bagárová odbornice, Patricie bonbonek

SuperStar 2020: Karin Křížová byla finalistkou v České Miss 2019, pak přešla ke zpěvu
