Trendy
válka na Ukrajině Extrémní proměny Survivor 2025 Ceny Anděl 2025

Pohřeb Aničky Slováčkové: Bílá rakev, květiny od slavných a slova zdrceného otce. Je to šílené, hlesl Felix

+ Dalších 34 fotografií

Rodina Slováčkových se v úterý naposledy rozloučí se zpěvačkou Aničkou, která ve dvaceti devíti letech podlehla rakovině. Před kostelem, jehož jméno redakce eXtra.cz nebude s ohledem na pozůstalé zveřejňovat, je už v poledne pořádně živo. Přípravy pohřbu se všemi zbožňovanou Aničkou jsou v plném proudu, jak zachytil fotograf eXtra.cz.

S Aničkou Slováčkovou se dnes budou moci naposledy rozloučit nejbližší rodinní příslušníci a pozvaní přátelé či kolegové. Její smrt zasáhla celou zemi, ovšem sama Anička si přála, aby byl pohřeb soukromý, dovnitř tak nebude vpuštěn nikdo, kdo není pozván.

Fotograf eXtra.cz zachytil před kostelem v Praze dopolední přípravy na poslední rozloučení, které jsou v plném proudu. Zaměstnanci do budovy nosili vybavení, zřejmě kvůli hudebníkům. Tatínek Felix Slováček má na pohřbu zahrát Aniččinu píseň, což bylo jedno z jejích největších přání.

Je to šílené, řekl Felix

Felix Slováček v den pohřbu Aničky promluvil pro redakci eXtra.cz. „Je to šílený. Příšerný. To vám musím říct. Nikdo si neumí představit, co teď prožíváme. Podpora lidí je fantastická, moc pomáhá, ale Aničku nám to nevrátí. Nepřeju žádnému rodiči, aby tohle musel prožívat. Připravovala nás sice na nejhorší, věděli jsme, že to je neodvratné, ale stejně...,“ řekl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy