Trendy
válka na Ukrajině Extrémní proměny Survivor 2025

Pozor na pokémony, při jejich hledání vám může mina urvat nohu

Pozor na pokémony, při jejich hledání vám může mina urvat nohu
Zdroj: internet
Také jste závislí na fenoménu Pokémon GO? Tak si dávejte velký pozor, ať při lovu nepřijdete třeba o nohu!

V České republice je hledání pokémonů poměrně nevinná zábava. Musíte si jen dávat pozor na projíždějící auta a na různé rokle. Ale jsou země, kde při lovu pokémonů jde o život.

Organizace bojující za odstranění min v Bosně vyzvala obyvatele, aby dávali velký pozor, kam při lovu pokémonů šlapou. Země je totiž od 90. let zamořena minami. Organizace Posavina uvedla, že lidé jsou při lovu virtuálních figurek jak smyslů zbavení a lezou i tam, kde je jasné varování, že oblast je nebezpečná.

„Dozvěděli jsme se, že někteří uživatelé aplikace Pokémon GO v Bosně chodí při hledání pokémonů na místa, kde se mohou nacházet miny. Vyzýváme obyvatele, aby to nedělali, respektovali výstražná znamení pro minová pole a nechodili do neznámých oblastí,“ uvedli podle BBC mluvčí organizace.

Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy