Přeskočila jiskra? Vágner se chce stýkat se svou taneční partnerkou i mimo parket
Taneční trenérka a příležitostná fotomodelka Michaela Nováková je krásná žena a z Vágnera dostává to, o čem ani sám nevěděl, že by v něm mohlo dřímat. Po Michaelině boku Jakub pluje po parketě jako zkušený tanečník a dvojice dostala už podruhé jedno z nejvyšších hodnocení.
„Musím říct, že jsem strašně rád, že jsem do toho šel. Míša je skvělá. Dostala ze mě věci, o kterých jsem nevěděl, že ve mně jsou. Při čače jsem si sáhl na dno. Vůbec nevím, jak jsem tancoval. Z tance si nepamatuju vůbec nic,“ řekl Vágner pro web Expres.
Jakub také přiznal, že měl zatím štěstí na tance a že to nejhorší ho teprve čeká. „Waltz bude dramatický, pokud se tam tedy dostaneme. Říkám tomu hra milimetrů,“ prozradil Vágner.
Se svou partnerkou Michaelou se podle jeho slov zdaleka nestýká jenom na tanečním parketě při trénincích. Přiznal, že ji zval na ryby, jenže ona stále odmítá, kvůli zimě. „Musíme počkat, až bude plus třicet. Jestli se ale dostaneme za waltz, vezmu ji za odměnu do Konga,“ prozradil rybář.
To nevypadá na běžný kamarádský vztah. I když se Michaela zatím brání, může se stát, že si dobrodružné výpravy zamiluje stejně jako tehdy Eliška Bučková a přátelství se může proměnit v lásku.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

KOMENTÁŘ: Další ultimátum Jakuba Vágnera pro migranty je už přes čáru. Proč vůbec nepochopil podstatu problému

GLOSA: Jakub Vágner poplival migranty a dočkal se děkovaček. Oslavují ho proruští Rajchl, Trikolora i SPD

GLOSA: Jakub Vágner se prorybařil k nenávisti. Uprchlíky má za absolutní zlo a straší hůř než Okamura

Kontroverzní vyjádření Jakuba Vágnera: Slavný rybář se v novoroční úvaze plné strachu opřel do menšin

Víme první: Jakub Vágner bude hvězdou seriálu Zoo. Hraje sám sebe

Jakub Vágner chystá další nebezpečnou výpravu, doma má přitom čerstvě narozenou dceru. Táta Karel zuří

Rybářské slavnosti s Jakubem Vágnerem nabité hvězdami: Nebude chybět ani Ramba nebo Langmajer

Finále StarDance se blíží: Jakub Vágner považuje svoje soupeře za rodinu
